Już niebawem kolejna edycja Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. W 2019 roku ten tytuł powędrował do Sary Pożarlik. Postanowiliśmy zapytać Sarę o jej ulubione miejsca we Wrocławiu.

 

Jakie jest Twoje ulubione miejsce we Wrocławiu, w którym lubisz odpoczywać?

Mam kilka takich miejsc ale z pewnością stwierdzam, że jest to Bulwar Xawerego Dunikowskiego. Uwielbiam usiąść sobie przy Odrze i podziwiać widok pięknego ostrowa tumskiego, słuchając jednocześnie w słuchawkach muzyki.

Dwa miejsca, które pokazałabyś osobie będącej pierwszy raz we Wrocławiu.

Osobie, która jest po raz pierwszy we Wrocławiu z pewnością pokazałabym najpierw Rynek wraz z Ostrowem Tumskim, a następnie zabrałabym ją na pokaz fontanny multimedialnej przy Hali Stulecia.

Czy coś byś zmieniła/poprawiła w naszym mieście?

Nie zmieniłabym nic we Wrocławiu. Uwielbiam go za to, że ma swój niepowtarzalny klimat i o każdej porze dnia i roku jest piękny. Wrocław jest także bardzo gościnny dla przyjezdnych i odwiedzających go ludzi, dlatego tak bardzo lubię to miasto.

 

Trwają zgłoszenia do wyborów Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020. Swoją kandydaturę można zgłosić do połowy marca 2020 na stronie internetowej: misspoloniadolnegoslaska.com.pl w zakładce formularz lub za pośrednictwem mediów społecznościowych: https://www.facebook.com/MissPoloniaWojewodztwaDolnoslaskiego/

Półfinał Konkursu odbędzie się 28 marca w Wałbrzychu w Galerii Victoria, natomiast finał we Wrocławiu. Na laureatki czekają liczne atrakcje, nagrody, sesje zdjęciowe, ciekawe wydarzenia oraz niezapomniana przygoda.

Więcej info: Tutaj

 

Tekst: Kamil Karpiński

Foto: Sara Pożarlik