Zapraszamy na wycieczkę z przewodnikiem, podczas której odkryjecie fascynujące osiedle WuWa. Poznacie atrakcję, której nie ma w przewodnikach turystycznych, a która przez architektów bezspornie uznawana jest za unikat w skali europejskiej!

Wzorcowe osiedle WuWa powstało w 1929 roku jako eksperymentalne osiedle pod względem wielkości mieszkań, technik i materiałów budowlanych. Do dziś zachowało się ono w doskonałym stanie i w sporej mierze utrzymało swoje dawne funkcje. Chcecie się dowiedzieć, jak to możliwe, że tak duża ilość budynków powstała w zaledwie 3 miesiące? Nigdy nie mieliście okazji zobaczyć jak w dwudziestoleciu międzywojennym wyglądało idealne nowoczesne mieszkanie? Koniecznie wybierzcie się na osiedle WuWa z VIP Travel Wrocław!

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski, który zabierze Państwa między innymi do Hotelu Park – danego domu mieszkalnego dla osób samotnych i bezdzietnych małżeństw zaprojektowanego przez Hansa Scharouna. Udacie się Państwo także do budynku przedszkola, które po pożarze zostało wiernie odtworzone w 2013 r. i dziś stanowi siedzibę Dolnośląskiej Okręgowej Izby Architektów. Przewodnik oprowadzi Państwa także po reszcie budynków, wprowadzając zwiedzających w fascynujący świat osiedla WuWa!

VIP Travel Wrocław zaprasza na zwiedzanie z przewodnikiem osiedla Wuwa (znajdującego się w kwartale ulic Wróblewskiego, Tramwajowej, Dembowskiego, Zielonego Dębu i Kopernika), które odbędzie się we wtorek 6 września o godzinie 18:00. Czas trwania wycieczki: ok. 1,5 godziny.

Koszt wycieczki: 10 zł

Zgłoszenia udziału w zwiedzaniu prosimy przesyłać mailowo do dnia 04.09.2016 (niedziela) na adres biuro@viptravelwroclaw.pl podając w treści: imię, nazwisko oraz numer telefonu. W tytule maila koniecznie prosimy wpisać „WuWa 6.09.”.

KONKURS:

Mamy dla Was do rozlosowania podwójne zaproszenie!

Aby wziąć udział w konkursie należy zostawić dowolny komentarz pod tym artykułem oraz wpisać swój adres mail do naszego NEWSLETTERA, który znajduje się na dole strony.

.

Spośród osób, które wykonają te dwie czynności wylosujemy zwycięzce!

Wyniki konkursu ogłosimy 02.09.16 (piątek) o godz: 22:00.

Do dzieła! ;]

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/1234744473234909/