Natalia Żak mieszkająca na co dzień w dolnośląskiej miejscowości Przedmoście była widziana ostatni raz w czwartek (16 lutego) przez swoją przyjaciółkę, od której wyszła około północy z zamierzeniem powrotu do domu babci. 17-latka nie dotarła jednak do babci, a jej telefon jest obecnie nieaktywny.

Po raz ostatni kontaktowała się z przyjaciółką poprzez aplikację Messenger, ale nie chciała powiedzieć, gdzie i z kim przebywa. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi, a jej telefon pozostaje nieaktywny.

Przyjaciółce udało się ustalić, że naprawdopodobniej w środę (22 lutego) zaginiona przebywała we Wrocławiu, w okolicach Dworca PKP. Na chwilę obecną nie ma na to niestety żadnego potwierdzenia, teza ta jest oparta na słowach znajomego Natalii – informuje profil „Gdziekolwiek jesteś”, wspierający rodziny zaginionych.

Natalia Żak ma około 165 cm wzrostu, ciemne, długie, lekko kręcone włosy i piwne oczy. Jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia była ubrana w szarą bluzę, szare spodnie dresowe, różowy top, granatową kurtkę z kapturem oraz buty sportowe.  Miała również przy sobie czarny plecak z dużym logo Nike.

Zaniepokojona babcia i przyjaciółka 17-latki proszą o pomoc. Każdy, kto widział Natalię lub wie cokolwiek o jej miejscu pobytu, proszony jest o kontakt z Policją lub numerem alarmowym 112.

 

Foto: Facebook/Gdziekolwiek jesteś