Z pewnością w 2020 roku ukaże się kilka ciekawych tytułów na rynku gier. Ponadto wciąż dużym powodzeniem cieszą się gry, które obecne są już od pewnego czasu w bibliotece. Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jakie produkcje będą najlepsze do gry, jak i również, czy  warto czasem zagrać w darmowe gry jednoręki bandyta owoce

 

Cyberpunk 2077

Ta gra RPG osadzona w otwartym świecie w klimacie science fiction jest obecnie prawdopodobnie najbardziej oczekiwanym tytułem w 2020 roku na świecie. Dzieło polskiego studia CD Project RED było już kilkukrotnie przekładane, a najnowsza data to 17 września. Cyberpunk 2077 wzbudza ogromne zainteresowanie ze względu na grafikę, fabułę, świat przedstawiony. Wcielimy się tutaj w rolę pewnego mężczyzny, który buduje swą pozycję w świecie przestępczym. Ponadto po tym, gdy okazało się, że w jedną z postaci wciela się tu Keanu Reeves, świat wręcz oszalał na punkcie tej produkcji. Nie mamy wątpliwości, że w drugiej połowie tego roku będzie ona biła rekordy popularności! 

 

FIFA 20

Nie da się ukryć, że gry spod znaku FIFA od EA Sports to najbardziej popularne produkcje sportowe na świecie. Wersja na 2020 rok już od poprzedniego sezonu cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy. Ponownie można bowiem tutaj wcielić się w najlepszych zawodników na świecie, tworzyć wymarzony zespół w FIFA Ultimate. W najnowszej odsłonie zdecydowano się wprowadzić nowy tryb VOLTA Football, który dotyczy piłki ulicznej. Można w nim tworzyć własną postać, jak i skorzystać z kampanii fabularnej. FIFA 20 najbardziej ceniona jest przez graczy, którym zależy na rozgrywkach online.

 

GTA V

Choć od premiery GTA V minęło już kilka lat, to nadal tytuł ten jest niezwykle popularny na całym świecie. Do tej pory sprzedano już ponad 30 mln egzemplarzy. Gra ta cieszy się powodzeniem dzięki trybowi GTA Online. Można dzięki niemu stworzyć własną postać w wirtualnym świecie oraz wykonywać mnóstwo misji czy tworzyć własne. Dzięki temu gracze mogą kupować nowe bronie, samochody, domy. Można zatem nieco poczuć się jak w drugim życiu, w sferze online. 

 

Death Stranding

Zaprezentowany w listopadzie na PS4 Death Stranding okazał się ogromnym sukcesem. Dzieło Kojima Productions w 2020 roku ukaże się także na pecety, przez co zyska znacznie więcej zwolenników. jest to gra akcji TPP, gdzie przenosimy się w niedaleką przyszłość. Na świecie doszło do serii wybuchów, które doprowadziły do wielu dziwnych zjawisk nazywanych właśnie Death Stranding. Dochodzi do wielu zmian czasowych, jak i pojawienia się tajemniczych istot. Naszym bohaterem jest grany przez Normana Reedusa Sam, który zajmuje się transportem towarów między miastami. 

Foto: Pixabay