Vertigo Jazz Club & Restaurant działa przy ul. Oławskiej 13 już osiem lat. Z tej okazji klub muzyczny przygotował wiele atrakcji dla miłośników muzyki jazzowej, ale nie tylko. W najbliższych dniach odbędą się m. in. koncerty na żywo, wieczór burleski, a także bezpłatna przejażdżka zabytkowym tramwajem.

Świętowanie urodzin rozpoczęło się poniedziałkową Improkracją, czyli występem teatru improwizowanego, który zawsze wywołuje uśmiechy na twarzach widzów. We wtorek (14 lutego) przy ul. Oławskiej 13 będzie można spędzić wieczór przy dźwiękach największych miłosnych utworów. Walentynkowy repertuar wyśpiewa para wokalistów – Anna Nguen i Michał Bober.

Środa (15 lutego) to dzień urodzin Vertigo. Wtedy koncert zagra Trio Marcina Wasilewskiego, którego członkowie występują wspólnie już 25 lat. Jednak to nie wszystko, ponieważ świętowanie potrwa cały tydzień. Na czwartek (16 lutego) zaplanowano koncert bluesowy J.J. Trio & The Girls. Natomiast w piątek (17 lutego) będzie można posłuchać jazzu, który zaserwuje gościom Vertigo Band z Natalią Szczypułą.

W sobotę (18 lutego) na scenie Vertigo odbędzie się wokalno-taneczny pokaz: Show Burlesque Dance & Live Band. Będzie to pełen sexapeallu i burlesquowej kokieterii wieczór z numerami wokalnymi i tanecznymi, pełen gwiazd sceny burleskowej. Urodzinowy tydzień zakończy koncert poświęcony twórczości Krzysztofa Komedy, który poprowadzi wrocławski trębacz Dominik Gawroński z muzykami.

Jazzowy Tramwaj Vertigo

Dodatkową atrakcją będzie specjalny tramwaj, w którym odbędzie się koncert jazzowy. Bezpłatny przejazd odbędzie się dwukrotnie w sobotę, a trasa wygląda następująco:

 

Foto: mat. prasowe