17-letnia Emilia Poźniak zaginęła 9 grudnia. Dziewczyna od jakiegoś czasu przebywała w Stowarzyszeniu MONAR – Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień we Wrocławiu przy al. Jarzębinowej, który opuściła w piątek około godziny 17:00, nie informując opiekunów o tym, dokąd się udaje i kiedy zamierza wrócić.

Emilia pochodzi z miejscowości Robakowo, leżącej w okolicach Poznania, jednak od pewnego czasu przebywała na terenie Stowarzyszenia MONAR. Po opuszczeniu placówki, nastolatka ostatni raz widziana była na al. Jarzębinowej.

Niestety dziewczyna do te pory nie wróciła do ośrodka ani do miejsca zamieszkania, nie nawiązała również kontaktu z opiekunami ani rodziną.

Emilia prawdopodobnie przebywa na terenie Wrocławia w towarzystwie kolegi i koleżanki, z którymi uciekła z ośrodka. Zaginiona ma 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma kręcone włosy za ramiona. Nastolatka posiada tatuaż na plecach przedstawiający smoka oraz kolczyk w pępku. Nie wiadomo, w co była ubrana w dniu zaginięcia.

Bliscy zaginionej bardzo się o nią martwią i apelują o pomoc w jak najszybszym odnalezieniu nastolatki. Osoby, które wiedzą, gdzie przebywa Emilia, proszone są o kontakt Policją pod numerem 112.

AKTUALIZACJA:

Emilia odnalazła się cała i zdrowa.

 

 

Foto: Facebook/SOS Zaginięcia