Trwają poszukiwania Szymona Molskiego. Ostatni raz 20-latek był widziany w środę (15 listopada) około godziny 16:00 w okolicy swojego miejsca zamieszkania przy ul. Strawińskiego we Wrocławiu. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Osoby, które widziały Szymona lub znają jego miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Dwudziestolatek ma około 175-180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, lekko kręcone włosy do ramion w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia był ubrany w kurtkę z kapturem koloru czarnego, ciemne spodnie jeansowe i czapkę zimową.

Znakiem szczególnym są okulary korekcyjne w czarnej, prostokątnej oprawie, które Szymon nosi na co dzień.

Każdy, kto widział młodego mężczyznę lub zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z dyżurnym Komendy Policji Wrocław-Rakowiec pod numerem telefonu: 47 871 43 44 lub 47 871 39 43, kontakt z numerem alarmowym 112, bądź najbliższą jednostką Policji.

AKTUALIZACJA

Niestety poszukiwania Szymona zakończyły się tragicznie, 20-latek nie żyje.

Z przykrością informujemy że nasi ratownicy odnaleźli właśnie ciało zaginionego. Rodzinie składamy szczere wyrazy współczucia – napisali w mediach społecznościowych ratownicy z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej LIFE.

Ciało młodego mężczyzny zostało odnalezione w sobotę (18 listopada) po godzinie 16:00.

 

Foto: mat. KMP Wrocław