Fifi Rifi już od wielu lat prowadzi internetową sprzedaż artykułów plastycznych i hobbystycznych na stronie www.fifirifi.pl. Postanowili otworzyć dla Was sklep stacjonarny we Wrocławiu, w którym będzie można zapoznać się z ofertą na żywo. Zobaczycie na własne oczy kolory, fakturę oraz jakość produktów, które oferują. Dlaczego warto ich odwiedzić? Jest ku temu mnóstwo powodów! Otwarcie już 18-19 sierpnia przy ul. Jedności Narodowej 43 we Wrocławiu. Zaczynali od artykułów przeznaczonych głównie do scrapbookingu. Technika tworzenia własnoręcznie wykonanych albumów, tagów i kartek okolicznościowych skupiała wokół siebie ludzi pozytywnie zakręconych, którzy chcieli realizować swoje artystyczne pomysły w nietuzinkowy sposób.

 

Wtedy w ofercie dominowały archiwalnie trwałe, kolorowe i pięknie zaprojektowane papiery, tusze, stemple, naklejki, wstążki czy dziurkacze. Z czasem do oferty włączyli media i preparaty do decoupage, następnie produkty do kolejnych technik rękodzielniczych… na koniec okazało się, że wszystkie te dziedziny niesamowicie się zazębiają, a  klienci z wszystkich tych technik potrafili czerpać co najlepsze – i to pełnymi garściami! I tak oferta rozrastała się do coraz pokaźniejszych rozmiarów. Na dzień dzisiejszy w  sklepie FifiRifi jest ponad 10 000 produktów. Możesz znaleźć tu artykuły stricte plastyczne (od pędzli, przez wszystkie rodzaje farb, po materiały plastyczne) jak i te skierowane do szerszego grona odbiorców – w ofercie odnajdą się rękodzielnicy, hobbyści, a nawet dzieci. Dla nich również przewidziane jest mnóstwo artykułów do zajęć plastycznych oraz takich, które wspomagają rozwój twórczych zainteresowań … W sklepie każdy odnajdzie coś dla siebie i nie musisz być profesjonalistą, aby znaleźć produkty dopasowane do swoich potrzeb. 

 

Kolorowe papiery, naklejki, taśmy, tekturki, foamiran, dziurkacze… to wszystko pozwoli Ci rozwijać Twoją twórczą pasję. Lubisz styl Vintage, Shabby Chic, tworzysz własnoręcznie kwiaty z foamiranu, uwielbiasz poddawać renowacji stare meble, a może lubujesz się w embossingu? A jeśli nie masz pojęcia, czym są te wszystkie techniki i style? Tym lepiej… bo to kolejny powód, dla którego warto ich odwiedzić. Sklep stacjonarny oprócz regularnej sprzedaży produktów będzie prowadzić rozmaite odpłatne warsztaty – na takich zajęciach będziesz mógł się zapoznać z technikami i stylami, które do tej pory były dla Ciebie nieodgadnione.

 

Na warsztatach będziesz mógł poznać w jaki sposób korzystać z danych preparatów, jakie są tajniki wykonywania określonych technik, co można ze sobą łączyć, a czego unikać. Jednym słowem otrzymasz wiedzę, na tematy do tej pory dla Ciebie nie oczywiste. Rezultatem każdych warsztatów, oprócz zdobytej wiedzy, będzie własnoręcznie wykonana praca, którą zabierzesz do domu! Co ważne, warsztaty będą naprawdę rozmaite, a ich różnorodność sprawi, że zarówno dzieci, dorośli, początkujący i Ci bardziej zaawansowani – każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Warto śledzić stronę na Facebooku, gdzie o każdych warsztatach będziecie na bieżąco informowani! Na otwarcie sklepu przewidziane zostało kilka pierwszych warsztatów. Prowadzone będą przez osoby, które są naprawdę dobre w swoich dziedzinach, a postanowiły podzielić się swoją wiedzą z Wami. Ze względu na bardzo promocyjne ceny, ilość miejsc jest mocno ograniczona. Na początek będą tajniki wykonywania drewnianych ozdób przy pomocy farb kredowych, papierowe ozdoby z efektem rdzy, szybki kurs rysunku, technikę używania farb akwarelowych, tworzenie kwiatów niemal jak żywych z foamiranu oraz przestrzenne prace na płótnie z użyciem różnych preparatów i farb. Przewidziane są także bezpłatne pokazy w sklepie, na które możesz przyjść, żeby zobaczyć jak używać danych farb, preparatów czy wyspecjalizowanych mediów. Pozwoli Ci to zaczerpnąć wiedzy o podstawowych materiałach, jakie używane są w scrapbookingu, decoupage i innych technikach.

 

To kolejny powód, dla którego warto odwiedzać regularnie sklep – o wszystkich bezpłatnych pokazach, podobnie jak o warsztatach, na bieżąco będziesz informowany na fanpage. Nie jesteś przekonany czy oferta trafi do Ciebie? Nie jesteś zdecydowany na odpłatne warsztaty? A może myślisz, że nie jesteś odbiorcą ich pokazów? I tak warto przyjść – miła i otwarta obsługa pomoże Ci w „okiełznaniu” oferty i dobraniu produktów najlepiej pasujących do Twoich potrzeb. Otwarcie już 18-19 sierpnia przy ul. Jedności Narodowej 43 we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy!

 

Artykuł sponsorowany.