Na rozrywkowej mapie Wrocławia pojawiło się nowe miejsce. 100 metrów kwadratowych powierzchni, 9 gier (bez ograniczenia przestrzeni) do wyboru i maksymalnie 8 graczy biorących udział w rozgrywce – tego wszystkiego można się spodziewać odwiedzając WirtING, czyli nową arenę VR zlokalizowaną przy ul. Birmańskiej 13.

WirtING – co to jest i jak się w to gra?

Wirtualna rzeczywistość pozwala przenieść się ze świata realnego do wirtualnego, gdzie na uczestników zabawy czekają ciekawe przygody. To, jakie atrakcje będą czekać na graczy po założeniu specjalnych okularów, zależy od tego, na jaką grę się zdecydują.

Na miejscu do dyspozycji graczy jest arena VR o powierzchni 100 mkw, po której swobodnie mogą poruszać się w trakcie gry. Jak zapewnia właściciel, jest to jedyne tego typu miejsce w Polsce. W rozgrywce trwającej od 5 do 60 minut może wziąć udział maksymalnie 8 osób, a do wyboru jest 9 gier, w które można grać na nieograniczonej przestrzeni, a także wiele innych gier obejmujących wyznaczony obszar na arenie.

Przed wejściem na arenę uczestnicy zabawy przechodzą krótkie szkolenie, następnie zakładają gogle i przenoszą się w wirtualny świat pełen emocji i adrenaliny. WirtING zaprasza do udziału w grach zarówno dzieci, jak i dorosłych, ponieważ jest to rozrywka dedykowana każdemu, bez względu na wiek.

Ceny rozpoczynają się od 70 zł/30 min gry za osobę.

Urodziny w WirtING

Osoby poszukujące nieszablonowej atrakcji urodzinowej, atrakcji na wieczór panieński lub wieczór kawalerski, osoby chcące spędzić ciekawie czas ze znajomymi czy rodziną, a także rodzice szukający miejsca na przyjęcie dla swojej pociechy, mogą zorganizować imprezę w WirtING.

Arenę można wynająć na kilka godzin. Można również zabrać ze sobą przekąski i tort lub zamówić pizzę i inne przysmaki do lokalu.

Promocje i karty podarunkowe

Każdy, kto chce obdarować kogoś bliskiego nietypowym prezentem w postaci gry na arenie VR, może zakupić voucher prezentowy na wybraną ilość osób i czas gry. Vouchery są dostępne na miejscu, po wcześniejszym umówieniu się.

Gracze regularnie pojawiający się przy ul. Birmańskiej 13 mogą zaopatrzyć się w recepcji w Kartę Stałego Klienta, dzięki której zyskają rabaty na poszczególne gry.

Załoga WirtING przygotowała również kod rabatowy „WirtING1”, który obniża cenę każdej godziny gry w jednym dniu o 20 złotych. W przypadku gry zespołowej kod obniża cenę wypożyczenia okularów dla wszystkich graczy.

Adres: ul. Birmańska 13

Strona internetowa: https://wirting.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/wirting.vr
Instagram: https://www.instagram.com/wirting.vr/
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@wirting.pl/

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy.