Sezon na krytych lodowiskach przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej wystartował 6 listopada. Jednak to nie wszystkie obiekty, z których tej zimy będą mogli korzystać miłośnicy jazdy na łyżwach. Na najbliższą sobotę (16 grudnia) zaplanowano otwarcie nowego, sezonowego lodowiska przy ulicy Sukielickiej. W tym dniu wstęp oraz wypożyczenie łyżew i kasków będzie bezpłatne.

Obiekt powstał na terenie istniejących już torów wrotkarskich w parku Tysiąclecia. Oficjalne otwarcie z udziałem prezydenta Wrocławia odbędzie się o godzinie 10:00.

Każdy, kto w sobotę (16 grudnia) pojawi się na nowym lodowisku, będzie mógł nie tylko pojeździć na tafli bez kupowania biletu, ale także wziąć udział w bezpłatnych warsztatach łyżwiarskich, które potrwają do godziny 15:00.

Na miejscu odbędą się również pokazy jazdy figurowej na lodzie oraz pokaz gry w hokeja. Otwarcie obiektu będzie też doskonałą okazją to tego, by spotkać się z przedstawicielami różnych lodowych dyscyplin, wziąć udział w konkursach czy zawodach i wygrać drobne upominki.

16 grudnia obiekt przy ul. Sukielickiej będzie czynny w godzinach 9:00-15:00.

Informacje o innych lodowiskach, godziny otwarcia oraz cenniki można znaleźć tutaj: https://miejscawewroclawiu.pl/otwarcie-sezonu-lyzwiarskiego-tej-zimy-lodowisk-we-wroclawiu-bedzie-wiecej-cennik-szczegoly/

 

Foto: mat. Spartan WCT