Przyszedł czas na oficjalne ogłoszenie – rusza II edycja jedynego we Wrocławiu festiwalu bluesowego Vertigo Summer Blues Festival. Impreza potrwa dwa tygodnie – od 16.08.21 do 29.08.21, a w jej ramach odbędą się różne koncerty w ciekawych wrocławskich miejscach.

Po czerwcowym Vertigo Summer Vibes Festival i lipcowym Vertigo Summer Jazz Festival, w sierpniu przyszedł czas na muzykę bluesową. Format festiwalu jest taki sam jak w przypadku poprzednich spotkań muzycznych.

Razem z „niebieskimi dźwiękami” będzie można podróżować po najciekawszych miejscach we Wrocławiu. Koncerty odbędą się m. in. na miejskich plażach, takich jak Marina Kleczków, Za Zoo Beach Bar, Wschodni Chillout Bar, Babie Lato Partynice.

Muzycznie będzie również na statku Wratislavia oraz w Bluesowym Tramwaju. Nie zabraknie także najpiękniejszych hoteli, jak AC Hotel by Marriott. Zespoły zagrają też na miejskich dachach budynków takich jak Wroclavia, Arkady Wrocławskie czy Taras Hotelu Monopol.

Jednocześnie odbywać się będą tradycyjne piątkowe koncerty w Vertigo Jazz Club & Restaurant, czy niedzielne spotkania na pięknej Wyspie Daliowej.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące bluesowych spotkań, takie jak miejsca i godziny są dostępne TUTAJ.

 

Foto: mat. organizatora
Wydarzenie objęte patronatem medialnym MWW.