Na terenie Alei Bielany powstał park linowy, który został podwieszony przy wejściu środkowym. Jest to trasa licząca 46 metrów, zawierająca różnorodne przeszkody: most tybetański, ściankę wspinaczkową oraz tunel z siatki – a wszystko to całkowicie bezpłatnie! Goście mogą skorzystać z tej niezwykłej atrakcji do 26 sierpnia.

Park linowy to ciekawa atrakcja dla dzieci i dorosłych, która dostarczy niezapomnianych wrażeń. Tym bardziej, że wakacje to czas, w którym rodzice szczególnie poszukują rozrywek dla swoich pociech, chcąc zapewnić im jakościowy i angażujący wypoczynek.

Kto może skorzystać z tej nietypowej atrakcji? Park linowy jest dostępny dla dzieci od 7 roku życia, o wzroście powyżej 130 cm. Do pokonania będą: ścianka wspinaczkowa, most tybetański i tunel z siatki. Z kolei dla młodszych dzieci – od 3 roku życia – przewidziana jest alternatywna trasa, na wysokości do 0,5 m.

Trasa dla starszych dzieci i dorosłych liczy 46 m. Zawiera 3 stacje z różnymi przeszkodami, pod którymi zamontowane są siatki zabezpieczające, chroniące gości. Park linowy w Alei Bielany posiada certyfikat Polskich Parków Linowych i jest obsługiwany przez przeszkolonych Instruktorów Alpinistów.

 

Chcąc dostarczać unikalnych, niezapomnianych wrażeń, postanowiliśmy zagospodarować przestrzeń naszego miejsca spotkań w nietypowy sposób. Wierzymy, że park linowy w okresie wakacyjnym będzie dobrym pomysłem na zaangażowanie dzieci i dorosłych – kreatywnie i niecodziennie. Atrakcja jest bezpłatna i obsługiwana przez profesjonalistów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników i naszych gości – dodaje Ewa Kolondra, Dyrektor Centrum Handlowego Aleja Bielany.

Park linowy czynny jest od poniedziałku do soboty od godziny 12 do 20. To duża dawka emocji dla całej rodziny – a dzięki dwóm różnym trasom, dostosowanym do wieku i możliwości, każdy może przeżyć tu ekstremalną przygodę.

 

Źródło: mat. prasowe