Archicom ogłosił nową inwestycję, która powstanie na wrocławskim Kleczkowie, tuż przy Odrze. Pierwszy budynek, który powstanie w ramach Przystani Reymonta, dostarczy niemal 200 mieszkań, które będą gotowe w pierwszym kwartale 2026 roku oraz przestrzenie handlowo-usługowe. Do każdego z nich będzie przypisana dodatkowa powierzchnia typu loggia, balkon, taras lub ogródek, którą można zaaranżować w dowolny sposób.

Mieszkania powstaną w budynku o kaskadowej konstrukcji od czterech do dziesięciu pięter z reprezentacyjnym lobby. Poszukujący własnej przystani do życia mogą wybierać spośród lokali posiadających od jednego do pięciu pokoi. Przystań Reymonta zaprojektowano przy wałach nadodrzańskich, z widokiem na rozległą roślinność i dostępem do bulwaru spacerowego nad kanałem miejskim.

Nasza nadodrzańska inwestycja stanie się przystanią do komfortowego zamieszkania, szczęścia, bezpieczeństwa i funkcjonalnego życia. Zapewnimy widoki na Odrę i kanał miejski, blisko historii miasta Wrocławia, w pobliżu jego ścisłego centrum. Tu będzie można żyć i mieszkać pełną piersią oraz załatwiać wszystkie najważniejsze sprawy blisko domu. To przystań do nowego, wymarzonego M, pełna inspiracji i możliwości – przekonuje Dawid Wrona, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Archicom.

przystan reymonta wroclaw 5

Przystań Reymonta powstanie w ramach czterech etapów. Projekt z waterfrontem zapewni łącznie około 850 mieszkań. Inwestycję Archicomu zaplanowano na terenie wrocławskiego Kleczkowa, tuż obok Mostu Osobowickiego łączącego północ miasta z centrum, po sąsiedzku z Parkiem Stanisława Staszica oraz skwerem Sybiraków, a także 1,5 kilometra od Wyspy Słodowej. Najbliższe przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się niespełna 100 metrów od inwestycji, a od dworca Nadodrze dzieli ją niespełna kilometr.

 

Wizualizacje: mat. Archicom