We wtorek (26 marca) w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym Fama przy ul. Bolesława Krzywoustego 286 odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Kino Mam”. Będzie to cykl seansów filmowych dedykowanych świeżo upieczonym mamom, ale także innym członkom rodzin, którzy na co dzień zajmują się małymi dziećmi w domu.

„Kino Mam” to odpowiedź na potrzeby osób, które ze względu na natłok codziennych obowiązków, nie mogą skorzystać z oferty tradycyjnego kina. Podczas seansu na sali panuje lekki półmrok, dźwięk jest zmniejszony, a maluchy mogą bawić się na macie z innymi dziećmi.

Co miesiąc w sali widowiskowej wyświetlany będzie inny filmowy hit. Zapowiedź najbliższego seansu jest następująca:

„Powiedzieć, że ten film zalewa nas falą różu to za mało. Eksplozja tego koloru stanowi jednak jedynie tło do opowieści, która redefiniować ma wizerunek kobiety i mężczyzny we współczesnej rzeczywistości. Pod warstwą jaskrawych kostiumów i masą plastiku tworzących pozornie idealny świat, tli się refleksja na temat kobiecej siły i energii. Z pomocą fantastycznej obsady i błyskotliwego scenariusza, reżyserka filmu opowiada o ikonie popkultury w kontekście systemów społecznych i ideologii. Oczywiście robi to z dużą dozą humoru, który gwarantuje uśmiech na twarzy jeszcze długo po seansie.”

Film rozpocznie się w najbliższy wtorek (26 marca) o godzinie 10:00. Kolejne terminy to:

  • 9 kwietnia (wtorek), godzina 10:00,
  • 21 maja (wtorek), godzina 10:00,
  • 4 czerwca (wtorek), godzina 10:00.

Wstęp wolny.

 

Foto: Pixabay