Posiadasz wdzięk, ciekawą urodę i wyjątkową osobowość? Uważasz, że to właśnie Ty zasługujesz na tytuł najpiękniejszej mieszkanki Dolnego Śląska? Już dziś zgłoś się do konkursu i zostań Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020!

Kandydatka na miss – warunki zgłoszenia do konkursu

W konkursie mogą brać udział dziewczęta w wieku 18-25 lat, które są Polkami, pannami bezdzietnymi, nie posiadające widocznych tatuaży na ciele – są to wymogi wynikające z zapisów regulaminu. Co ważne, w wyborach mogą wziąć udział kandydatki o każdym typie figury, oraz wzroście – wymagane wymiary nie są w żaden sposób określone. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy wypełnić formularz na stronie http://misspoloniadolnegoslaska.com.pl/zostan-miss/

Jaka powinna być przyszła Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego?

W tym konkursie liczy się nie tylko uroda – aby zostać Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego kandydatka powinna posiadać wyjątkową osobowość oraz ciekawe zainteresowania. Ważne, aby chciała nieść pomoc innym, a tytuł Miss Polonia traktowała jako możliwość rozwoju i dotarcia do odbiorców z własnym przesłaniem. Podczas ostatniej edycji konkursu koronę Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego otrzymała Sara Pożarlik, która od tej pory dumnie reprezentuje swoje województwo podczas najważniejszych wydarzeń regionalnych oraz wspiera liczne akcje charytatywne.

Konkurs Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego ponownie zorganizuje Grupa FLPR z Wrocławia. Jak mówi jej przedstawiciel, Paweł Zabilski “Zeszłoroczne castingi cieszyły się ogromnym powodzeniem. W sumie do konkursu zgłosiło się ponad sto kobiet. W tym roku liczymy oczywiście na jeszcze większą frekwencję. Poszukujemy wyjątkowych kandydatek, które oczarują nas nie tylko swoim wyglądem ale przede wszystkim osobowością. Podczas ostatniej edycji wyborów finalistki nie tylko pozowały do zdjęć czy chodziły po wybiegach – aktywnie poznawały historię województwa, przechodziły test wiedzy oraz brały udział w szkoleniach i spotkaniach z inspirującymi postaciami.”

Dlaczego warto się zgłosić?

Konkurs Miss Polonia posiada ponad 90-letnią tradycję, a jego laureatki reprezentują nasz kraj podczas konkursów Miss World, Miss Universe i Miss Grand International. Dla wielu Polek wybory Miss Polonia były początkiem wspaniałej kariery. Idealnymi przykładami są: Aneta Kręglicka, Ewa Wachowicz, Rozalia Mancewicz, Paulina Krupińska i Agata Biernat. Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego reprezentuje swoje województwo podczas wydarzeń promujących region, wspiera charytatywne inicjatywy oraz ma szansę na udział w wyjątkowych projektach. Tytuł Miss otwiera wiele nowych drzwi i pomaga w realizacji ambitnych celów.

Co dalej?

Castingi online to pierwszy etap wyborów Miss Polonia. Już na początku przyszłego roku przedstawiciele konkursu wyruszą na poszukiwania najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu do największych miast w województwie. Podczas castingów stacjonarnych będzie można wypełnić formularz przy pomocy Sary Pożarlik – obecnej Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego, wykonać zdjęcia próbne oraz zadać pytania organizatorom. Po zakończeniu castingów stacjonarnych oraz zgłoszeń online wybrane kandydatki wezmą udział w oficjalnym półfinale, a następnie 20 wybranych przez jury finalistek spotka się ponownie podczas 4-dniowego zgrupowania, które tak jak w zeszłym roku zakończy Wielki Bal Charytatywny. Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2020 zostanie wybrana podczas Gali Finałowej w czerwcu przyszłego roku.

 

Konkurs objęty patronatem medialnym.