Na skrzyżowaniu ulic Gwarnej i Piłsudskiego, powstanie czterogwiazdkowy hotel -Best Western Premier City Centre.[addAdSense] 

Budynek będzie miał 6 pięter i będzie utrzymany w kameralnym stylu. Jego lokalizacja ma sprzyjać turystom odwiedzającym Wrocław, jak i biznesmenom, którzy przyjeżdżają do stolicy Dolnego Śląska w celach biznesowych. W hotelu znajdzie się ponad 70 pokoi, restauracja oraz sala konferencyjna.

Na jednej z szczytowych ścian budynku namalowany zostanie artystyczny mural. Jego autora poznamy wkrótce, po zakończeniu konkursu plastycznego.
Prace budowlane już się rozpoczęły i według planów hotel zostanie otwarty dla gości pod koniec przyszłego roku. Inwestorem jest spółka Gwarna Wrocław.

Amerykańska sieć Best Western Hotels & Resorts ma już we Wrocławiu dwa czterogwiazdkowe hotele: przy ul. Kiełbaśniczej i Powstańców Śląskich. Wszystkie hotele, należące do tej sieci, są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Sieć posiada obecnie ponad 4 tysiące hoteli w ponad 100 krajach na całym świecie.

Tekst: Dagmara Noszczyk
Foto: Investmap