Od niedawna w centum Wrocławia działa wyjątkowe miejsce, w którym każdy może stać się artystą. Mowa o Pigcasso przy ul. Purkyniego 5, gdzie malowanie i chlapanie farbami są na porządku dziennym. Umiejętności nie są istotne, liczy się wyłącznie dobra zabawa. Co więcej, wszystkie dzieła, które powstają na miejscu, można zabrać ze sobą do domu.

Maluj, chlap, oblewaj, kręć i baw się!

Pigcasso to kreatywne studio, gdzie odbywają się różnorodne sesje malowania w technice action painting. Można zdecydować się na chlapanie, a także malowanie przy użyciu ręcznych lub elektrycznych stołów obrotowych. Dla tych, którzy chcą zaszaleć, idealna będzie sesja malowania farbami fluorescencyjnymi – muzyka, farby i światła UV tworzą imprezowy klimat i wyjątkowe wrażenia wizualne.

Do dyspozycji artystów odwiedzających Pigcasso są nie tylko pędzle, ale także gąbki, duże strzykawki, a przede wszystkim własne ręce. Dodatkowo każdy otrzymuje płótno 40×50 cm, zestaw farb (5 szt.), strój ochronny (ponczo lub fartuch jednorazowy), ochraniacze na buty, zestaw narzędzi malarskich, karton na obraz, a w pakiecie dużo dobrej zabawy.

Urodziny, imprezy integracyjne i warsztaty

Każdy rodzic, który poszukuje atrakcyjnego miejsca z myślą o organizacji urodzin swojej pociechy, powinien wybrać Pigcasso. Sesja malowania to świetny sposób na wyzwolenie kreatywności, rozwijanie wyobraźni i dobrą zabawę. Wraz ze swoimi gośćmi najmłodsi mogą stworzyć unikatowe obrazy wybraną przez siebie techniką, przy okazji nie martwiąc się, że coś pobrudzą. W Pigcasso dostępne są dwie salki urodzinowe, w których dzieciaki mogą odpocząć po malowaniu i zjeść urodzinowy tort.

Sesja malowania jest również idealnym pomysłem na imprezę integracyjną dla firm. W zabawie może wziąć udział nawet do 40 osób jednocześnie, a nad wszystkim będzie czuwać doświadczona ekipa Pigcasso.

Przy ul. Purkyniego 5 odbywają się także warsztaty dla szkół i przedszkoli, podczas których młodzież i dzieci mogą eksperymentować z kolorami, kształtami i teksturami. Lokal jest przestronny i znajduje się w samym centrum miasta, zatem świetnie sprawdzi się jako cel inspirującej wycieczki.

Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji imprez czy warsztatów są dostępne na stronie internetowej: https://pigcasso.pl/

Wyjątkowy prezent

Szukając inspiracji na prezent dla bliskiej osoby, warto zwrócić uwagę na Pigcasso. Voucher na sesję malowania nie tylko wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby, ale także zagwarantuje kreatywnie spędzony czas, którego efektem będzie własnoręcznie stworzone dzieło sztuki. Vouchery można kupić na miejscu lub online, kontaktując się mailowo: wroclaw@pigcasso.pl

pigcasso wroclaw 3

Adres: ul. Purkyniego 5, II piętro
Godziny otwarcia: (do uzupełnienia)

Facebook: https://www.facebook.com/pigcassowroclaw
Instagram: https://www.instagram.com/Pigcasso.pl/
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@Pigcasso.pl

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy.