Pierwsze skojarzenia, które przychodzą do głowy, gdy pomyśli się o centrum handlowym, to m. in. sklepy odzieżowe, kawiarnie czy kino. Jednak w rzeczywistości tego typu obiekty mają do zaoferowania znacznie więcej – tak jest w przypadku Pasażu Grunwaldzkiego. Ogromna strefa gastronomiczno-rozrywkowa, Chillout Room czy strefa Kids Play dla najmłodszych, to tylko niektóre udogodnienia, jakie czekają na gości Pasażu.

Zdecydowana większość atrakcji ulokowana jest na poziomie drugim centrum handlowego. Foodstacja, czyli strefa gastronomiczno-rozrywkowa podzielona jest na kilka części:

  • foodcourt wyróżniający się bogatą i zróżnicowaną ofertą restauracji i kawiarni,
  • strefa bookcrossingu pozwalająca na bezpłatną wymianę ciekawych, godnych polecenia książek,
  • rozwijająca wyobraźnię interaktywna strefa Kids Play dedykowana najmłodszym,
  • tematyczne strefy wypoczynku takie jak Odra Bar, czyli przestrzeń z wygodnymi leżakami, której ściany zdobią kajaki,
  • kameralna przestrzeń na spokojną rozmowę lub krótkie „sam na sam” z książką w postaci boksów stworzonych z popularnych w latach 80. kiosków K67,
  • miejsca przystosowane do pracy, gdzie znajdują się m. in. ogólnodostępne ładowarki z portem USB, a także darmowe Wi-Fi,
  • strefa HIT91 ze schodami, z których podziwiać można widok na tętniący życiem Plac Grunwaldzki.

Warto również wspomnieć o Chillout Roomie zlokalizowanym na poziomie pierwszym. Miękkie fotele, kwiaty i spokojna atmosfera sprawią, że odpoczynek będzie jeszcze przyjemniejszy. A relaksować się można nie tylko w towarzystwie znajomych, ale także ze swoim czworonogiem, bo centrum handlowe jest przyjazne zwierzakom.

Pasaż Grunwaldzki to również miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi – poza dedykowanym maluchom atrakcjom, na kilku poziomach znajdują się wygodne „pokoje rodzica z dzieckiem” wyposażone w toalety, przewijaki, miejsca do odpoczynku, a także mikrofalówki. Kolejnym udogodnieniem stworzonym z myślą o rodzicach są specjalne, szersze miejsca parkingowe, z których mogą skorzystać rodziny.

Nawiązując do parkingu – na zmotoryzowanych gości Pasażu Grunwaldzkiego czeka 1400 miejsc postojowych, uniwersalna stacja z dwoma przyłączami szybkiego ładowania CCS dla kierowców aut elektrycznych, a także profesjonalna myjnia samochodowa na poziomie drugim. Podczas zakupów czy wizyty w Multikinie, można więc zadbać o swój pojazd i zlecić takie usługi jak: mycie i woskowanie, nabłyszczanie karoserii, odkurzanie, mycie szyb, pranie tapicerki czy konserwacja tapicerki skórzanej.

Jak widać, Pasaż Grunwaldzki to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu, a przy okazji załatwienie wielu spraw. Coś dla siebie znajdą tu zarówno młodsi, jak i starsi – nikt nie będzie się nudził. Jeżeli więc szukacie miejsca, gdzie można się pouczyć, poczytać, popracować, a przy okazji zjeść coś pysznego i odpocząć, to centrum handlowe na Placu Grunwaldzkim będzie strzałem w dziesiątkę.

 

Foto: Pasaż Grunwaldzki
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z centrum handlowym Pasaż Grunwaldzki.