Z myślą o miłośnikach herbaty oraz o tych, którzy zaczynają swoją przygodę z aromatycznymi naparami, na mapie Wrocławia pojawiło się całkowicie nowe i interesujące miejsce. Mowa o sklepie autorskim – Tea Club, który powstał w odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych klientów.

Tea Club wyróżniają wysokiej jakości produkty pakowane w zgrabne kompaktowe kartoniki oraz innego rodzaju nowoczesne formy. W ofercie sklepu można znaleźć ponad 100 rodzajów herbat, kawy z całego świata oraz mnogość pięknych akcesoriów.

 

– Jako współtwórca salonów sprzedaży Five o’clock poszliśmy o krok dalej, poszerzyliśmy projekt o herbaciarnię i kawiarnię. Stworzyliśmy nowoczesne i eleganckie miejsce spotkań przy herbacie i kawie.” – mówi Magnus Brzezicki właściciel Tea Club Wrocław.

W Tea Club Wrocław można delektować się aromatycznym naparem oraz zakupić produkt do przygotowania w domu i pracy. – Jesteśmy otwarci na współpracę z lokalnymi artystami, grupami społecznymi i biznesowymi oraz miłośnikami zwierząt. Bierzemy udział w programie Pets Welcome, nasze drzwi są otwarte dla czworonogów. – dodaje Pan Magnus.

 

Zespół Tea Club organizuje także interesujące warsztaty tematyczne, prowadzone przez właściciela. To klimatyczne i przyjazne miejsce czeka na wszystkich miłośników tradycji herbacianej i kawowej.

Galeria:

1/8

Warto odwiedzić Tea Club Wrocław  i dołączyć do Klubu Herbaty!

Adres: Ul. Kościuszki 29

Strona www: https://teaclub.pl/

Foto: Mat. Tea Club