Już 18 listopada 2023 roku (sobota) we Wrocławiu odbędzie się spektakularne wydarzenie, łączące muzykę najsłynniejszych kompozytorów globu. Znakomici artyści z całego świata – orkiestra symfoniczna, chór oraz soliści stworzą zjawiskową atmosferę, która przeniesie widzów w niezwykły, filmowy świat.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć największe utwory filmowe stworzone przez wybitne postaci: Hansa Zimmera, Ennio Morricone i Johna Williamsa. Unikatowe hity z filmowych arcydzieł takich jak: „Król Lew”, „Harry Potter”, „Gladiator”, „Gwiezdne Wojny”, „Piraci z Karaibów”, „Dawno temu w Ameryce”, „Nienawistna Ósemka”, „Lista Schindlera” czy „Szczęki” sprawią, że ten wspaniały koncert pozostanie na długo w pamięci każdego konesera.

„Tribute to Hans Zimmer, Ennio Morricone, John Williams” to projekt, który oddaje hołd tym wspaniałym kompozytorom. Każdy z nich zapisał się złotymi zgłoskami w historii muzyki oraz kinematografii, a tworzona przez nich muzyka na zawsze pozostanie w sercach milionów osób. W sumie stworzyli ścieżki dźwiękowe do około 1000 filmowych produkcji. Zebrali również mnóstwo nagród, w tym najsłynniejsze: Oscary, Złote Globy czy Grammy.

Wydarzenie będzie wspaniałym doświadczeniem dla fanów muzyki i nie tylko, warto więc zaopatrzyć się już w bilety i zapisać termin koncertu w kalendarzu.

Goście specjalni: Justyna Steczkowska, Alicja Szemplińska, Joanna Jędrzejczyk, Natalia Capelik-Mulanga, Łukasz Drapała

Prowadzenie: Anna Wendzikowska

Kiedy: 18 listopada (sobota), godz. 16:30 oraz 20:00
Gdzie: Hala Orbita Wrocław, ul. Wejherowska 34

Bilety: https://royalconcert.pl/

tribute to hans zimmer

 

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy.