Dla osób poszukujących obecnie mieszkania we Wrocławiu, do którego będzie można wprowadzić się natychmiast po wykończeniu, deweloper OKRE przygotował ofertę specjalną w inwestycji Wyszyńskiego 56. Już w sobotę (16 września) od 10:00 do 15:00 będzie można wejść do każdego z dostępnych mieszkań i skorzystać z rabatów.

5 minut na uczelnię, 3 minuty do nadodrzańskich bulwarów

Lokalizacja inwestycji sprawia, że to ciekawa propozycja na przykład dla studiującego dziecka, pod wynajem lub na własne potrzeby. Inwestycja została już zrealizowana. Mieszkania zatem są gotowe do zamieszkania od zaraz – wystarczy podpisać umowę, odebrać klucze i wykończyć wnętrze według własnych preferencji. Klienci mogą wybierać metraże od 67 do 82 m2 i rozkłady 3- lub 4-pokojowe. Sam budynek został wykonany w podwyższonym standardzie, m.in. z reprezentacyjnym lobby i skwerem ze 100-letnim dębem – Pomnikiem Natury – od strony podwórza.

Rzeźba architekta, który zaprojektował tzw. Mrówkowiec

Ciekawym dodatkiem jest instalacja na tylnej elewacji Wyszyńskiego 56, która została stworzona z odzyskanych elementów pochodzących z wyburzonej już stołówki Politechniki Wrocławskiej. Autorem wzorzystych detali jest wrocławski, nieżyjący już, architekt Leszek Zdek. Oprócz wspomnianej instalacji zaprojektował także inny znany wrocławianom budynek, czyli Mrówkowiec – liczący ponad 200 metrów długości wieżowiec przy ul. Drukarskiej.

Oferty specjalne tylko w sobotę

Na odwiedzających dzień otwarty czekają specjalne oferty. Deweloper przygotował atrakcyjne rabaty – nawet 50 000 zł do wybranych mieszkań i dodatkowe 10 000 zł BONUSU dla nabywców z dnia otwartego. Łącznie zatem można liczyć na rabaty rzędu 60 000 zł.

Dzień Otwarty odbędzie się w najbliższą sobotę (16 września) w godz. 10:00-15:00.

Foto: mat. prasowe
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z Wyszyńskiego 56.