Przedstawiamy Wam propozycje ekstremalnych prezentów, które możecie kupić we Wrocławiu.

Większość z nich możecie podarować w formie voucheru, a pod każdym prezentem załączamy aktywny link, w którym możecie bezpośrednio dokonać zakupu produktu. Sprawdźcie sami!

 

Pierwszy kurs pilotażu

Kurs pilotażu składa się z dwóch części, najpierw przeprowadzimy przygotowanie naziemne, dzięki któremu poznasz ogólne zasady pilotażu czy budowy samolotu, a następnie wykonamy z Tobą 20 minutowy lot podczas którego będziesz mógł sprawdzić się, a także poczuć się jak prawdziwy pilot, gdyż będziesz pilotować samolot pod nadzorem instruktora pilotażu!

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot balonem

Lot balonem we Wrocławiu jest atrakcją ekskluzywną, która kiedyś zarezerwowana była wyłącznie dla VIP-ów. Dziś każdy może poczuć się jak VIP. Zapraszamy na grupowy lot, w którym wraz z innymi uczestnikami podziwiać będziesz okolice z wysokości 1 km. Jeśli wszyscy pasażerowie wyrażą takie życzenie, balon może wzbić się na wysokość nawet 2-3 km. Czegoś takiego prawdopodobnie wcześniej nie przeżyłeś. Dzięki balonowi odbędziesz godzinną podróż po niebie, w kierunku znanym tylko wiejącemu wiatrowi. Kiedy już wylądujecie w bezpiecznym miejscu każdy może się spodziewać ceremonii „Chrztu na Aeronautę” jako nowo narodzony baloniarz. Zapraszamy na lot balonem we Wrocławiu w wersji Last minute.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Jazda OFF ROAD

Samochód terenowy to auto z którym zrobisz rzeczy na pierwszy rzut oka niemożliwe! Będziesz jeździł po błotnistych podjazdach i zanurzał się w dołach wypełnionych woda. Wykorzystaj samochód maksymalnie nadając mu prędkości i sprawdzając jego możliwości.
Off-road to z pozoru jazda samochodami terenowymi po bezdrożach, ale to nie wszystko. Off-road to jak w życiu czy pracy nieustannie zmaganie się z kolejnymi wyzwaniami, jakie stawiają przed nami kolejne kilometry pokonywanego terenu. To ciągła walka z przyrodą, maszyną i samym sobą.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot paralotnią

O tym, że Wrocław jest pięknym miastem nie trzeba nikogo przekonywać. Równie pięknie prezentuje się z wysokości kilkuset metrów – obserwowany przez człowieka z lotu ptaka! Już dziś na wyciągnięcie ręki dzięki paralotni! W tym przypadku lot odbywa się za wyciągarką i to w tandemie z doświadczonym pilotem. Nie należy się zatem niczego obawiać – tym bardziej, że przed startem przechodzi się odpowiednie szkolenie zarówno z procedury startu, jak i lądowania. Każdy uczestnik otrzymuje też odpowiedni kask oraz kombinezon.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot szybowcem 

Szybowiec to coś jakby samolot tylko bez silnika. Tylko w jaki sposób lata, a potem jeszcze ląduje tam gdzie powinien? Pomaga w tym odrobina fizyki – mechanika Newtona (mechanika lotu) oraz termodynamika („mechanika” atmosfery). Sprawiają one, że lot szybowcem to jedno z przyjemniejszych doświadczeń jakie można przeżyć: unosisz się w powietrzu, podziwiasz piękne widoki i delektujesz się błogą chwilą. Szkoda przegapić coś takiego. Spraw sobie lub swojemu bliskiemu niezapomnianą przygodę.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Jazda Subaru Impreza

Subaru STI RA dysponuje mocą 306 KM, charakteryzuje się również wysoką sztywnością nadwozia co w połączeniu z lekką karoserią oraz krótkimi przełożeniami skrzyni biegów rozpędza legendę rajdów WRC w 4,5 sek. do 100km/h. Ryczący silnik w układzie bokser z olbrzymią turbosprężarką i niesamowity układ napędowy. Podaruj prezent, który jest ikoną rajdowej pop kultury, jej symbolem. Usiądź za kierownicą Subaru Impreza STI Type RA i doświadcz przyspieszenia, ostrego dohamowania i niesamowitych przeciążeń w zakrętach z możliwością driftowania dzięki napędowi 4wd sterowanego przez DCCD. Pod okiem wyszkolonego instruktora sprawdzisz swoje umiejętności, podniesiesz poziom adrenaliny i zapanujesz nad 355 Nm uwięzionymi pod maską.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot w tunelu aerodynamicznym dla dzieci 

Czym jest tunel aerodynamiczny? Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu. Urządzenie, które generuje silne strugi powietrza, dzięki którym możemy unosić się w powietrzu i jednym słowem latać. Gwarantuje to w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu. W tunelu doświadczamy czym jest swobodne, niczym nie skrępowane latanie. Lecąc w symulatorze unosimy się do góry czując się zupełnie bezpiecznie. Kontrolując ruchy swojego ciała, za pomocą siły mięśni możemy wpływać na kierunki lotu, unoszenie się i opadanie. Przygoda w tunelu aerodynamicznym jest bezpośrednim przełożeniem swobodnego lotu, którego możemy doświadczyć podczas skoku z samolotu, lecz jest jedna różnica – nie niesie za sobą żadnego niebezpieczeństwa.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot w tunelu aerodynamicznym dla dwojga 

Przygoda w tunelu aerodynamicznym jest bezpośrednim przełożeniem swobodnego lotu, którego możemy doświadczyć podczas skoku z samolotu, lecz jest jedna różnica – nie niesie za sobą żadnego niebezpieczeństwa. Tunel aerodynamiczny to wspaniała, zdrowa aktywność fizyczna dla całej rodziny, a także doskonałe miejsce spotkań firmowych.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot ultralekkim samolotem

Leć jak ptak samolotem ultralekkim i podziwiaj świat z przestworzy! Przy okazji będziesz mógł podejrzeć pracę pilota – może latanie stanie się Twoją nową pasją? Dzisiaj możesz zainwestować w swoje emocje, poszybować i spełniać swoje marzenia! Wybierz lot ultralekkim samolotem we Wrocławiu, który pozwoli Ci poczuć się wolny jak ptak!

Sprawdź ofertę: LINK

 

Kurs nurkowania

Nurkowanie jest bardzo nietypową dyscypliną sportową oraz jednocześnie genialnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Może się nim cieszyć praktycznie każdy, w każdym wieku. Opinii o nurkowaniu jest więcej niż osób nurkujących i każdy wskazuje na inne zalety. Przekonaj się, na czym polega magia nurkowania i odkryj samemu, co kryje się pod powierzchnią wody. Nurkowanie opiera się przede wszystkim na myśleniu i współdziałaniu.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Quady dla dzieci

Wyzwalają niesamowitą radość, a jazda nimi to chwile szczęścia i dreszczyku emocji. Quady dla dzieci są małe, bezpieczne i przynoszą niesamowitą radość. Podaruj swojemu dziecku niezapomniane wrażenia z jazdy na 2- lub 4-kołowym pojeździe! Prezent zapewnia godzinną nieskrępowaną jazdę po dostosowanym dla dzieci torze lub odpowiednio dobranym i przygotowanym terenie. Wszystko to odbywa się pod okiem naszego instruktora i poprzedzone jest specjalnym instruktarzem.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot w symulatorze Beoing 737

Twoim marzeniem jest poczuć się jak prawdziwy pilot? Od zawsze podziwiałeś samoloty lecące na błękitnym niebie? Teraz to wszystko jest na wyciągnięcie ręki! Wznieś się w przestworza przy użyciu laserowych technik projekcyjnych. Nowoczesny system wizyjny ma nie tylko ogromny, blisko 10-cio metrowy ekran, ale też nieporównywalną jakość obrazu. Dzięki zastosowanym technologiom nie tylko oszukasz swoje oczy, ale i błędnik – każdy ruch horyzontu jest tu odczuwalny zupełnie jak w prawdziwym samolocie. Jest na co patrzeć, jest co po przełączać, nie mogło więc zabraknąć oryginalnych, wygodnych foteli, wolantów i przepustnicy. Kokpit jest dokładną kopią prawdziwej maszyny – jeśli więc marzysz o tym, by poczuć się pilotem najpopularniejszego pasażerskiego samolotu na świecie, To możesz je spełnić. Czas przejąć stery!

Sprawdź ofertę: LINK

 

Kurs wspinaczki skałkowej na sztucznej ściance

Kurs wspinaczki skałkowej na sztucznej ściance to emocje nad przepaścią oraz spacer na krawędzi. Poczuj dreszczyk emocji. Przekonaj się, że dzięki odpowiedniej wiedzy pokonanie stromych, ostrych i nieprzewidywalnych skał może okazać się wyjątkowo łatwe. Jeżeli obawiasz się, że nie masz wystarczających umiejętności to pamiętaj, że wszystkie Twoje ruchy będą kontrolowane poprzez zabezpieczenia linami oraz profesjonalną asekurację. Uwaga, musisz się liczyć z tym, że te zajęcia diametralnie zmienią Twoje życie i będziesz teraz więcej czasu spędzał wisząc na ścianie. Kurs obejmuje podstawowe techniki wspinania oraz szkolenie z zakresu asekuracji na wędkę.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Jazda tirem z instruktorem

7 ton maszyny, zależne tylko do ruchów kierownicy, nad którą panujesz? Brzmi imponująco. Przekonaj się jakie poczucie mocy daje Jazda TIRem – zostań pogromcą szos! To monstrum to ciężarówka MAN TGL 12.240! 8 biegów do intensywnego mieszania i 4-cylindrowy silnik to gwarantowana frajda prowadzenia na placu manewrowym. Podczas tej jazdy wykonasz szereg manewrów takich jak zawracanie, parkowanie tyłem. Przekonaj się, że nawet jazda TIRem do przodu jest nie lada wyzwaniem! Z pomocą instruktora maszyna będzie pokorna, aczkolwiek jej rozmiary niezmiennie będą budziły respekt. Przekonaj się sam – spełnij marzenia i zostań pogromcą szos!

Sprawdź ofertę: LINK

 

Nocna jazda OFF ROAD

Zapraszamy na Nocną jazdę off road! Jeżeli kochasz motoryzację, rajdy offroad’owe lub samochodowe wyprawy poza miasto – to będzie jedna z niezapomnianych tras! Doświadczysz niespotykanej dotąd mocy pojazdu i poczujesz jego siłę drzemiącą w każdym z czterech kół i mocnym silniku! Twój rajd będzie odbywał się nocą, co dodatkowo podniesie Ci poziom adrenaliny! Odrobinę pobrudź ubranie i baw się na całego z Voucherem Nocna jazda off road!  Podaruj sobie indywidualny przejazd samochodem terenowym, w asyście profesjonalnego instruktora. Jeżeli tylko chcesz możesz tę fascynującą przygodę dzielić z bliską Ci osobą! Nasz instruktor jazdy 4×4 zadba o Wasze bezpieczeństwo, a Wy zdobędziecie nowe doświadczenia i przeżyjecie jazdę, której nigdy nie zapomnicie!

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot balonem dla dwojga

Lot balonem podczas zachodu lub wschodu słońca jest niezapomnianym przeżyciem, które zapragniesz powtórzyć wielokrotnie.
To idealny sposób na spędzenie rocznicy ślubu, urodzin, a także spojrzenie na świat od nowej, nieznanej dotąd strony. Z pewnością będziesz zachwycony pięknymi widokami, niesamowitym klimatem oraz sporą dozą emocji! Zabierz bliską ci osobę w niezwykłą podróż!

Sprawdź ofertę: LINK

 

Zostań rewolwerowcem 

Strzelanie z rewolweru na strzelnicy we Wrocławiu. Do dyspozycji uczestnika zostaną oddane różne rodzaje broni. W sumie osoba obdarowana odda 52 strzały do tarczy.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Ekstremalne strzelanie

Czas na porządną dawkę wrażeń. Do Twojej dyspozycji oddamy naprawdę ekstremalną broń o różnym kalibrze. Z pewnością poczujesz niezapomniane uderzenie adrenaliny w trakcie spotkania 1:1 z tymi kultowymi lub słynnymi rodzajami broni. Poznaj intrygujący świat broni palnej! Ekstremalne strzelanie odbywa się pod czujnym okiem doświadczonego instruktora, który przybliży zasady zachowania bezpieczeństwa podczas posługiwania się bronią oraz techniki strzelania.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Tunel aerodynamiczny dla całej rodziny 

Tunel Aerodynamiczny dla rodziny to wspaniała przygoda we wspólnym gronie. Warto wybrać się do Mirosławic pod Wrocławiem, aby się przekonać jak to jest spadać z prędkością 200 km/h nie ruszają się praktycznie z miejsca. Tunel aerodynamiczny to tuba, w której umieszczone są dysze wypuszczające powietrze z prędkością 200 km/h. Taki lot imituje swobodne spadanie ze spadochronem przed otwarciem jego czaszy, tylko w tym wypadku nie trzeba lecieć aż 4 km, aby to poczuć. Zapraszamy na tunel aerodynamiczny dla rodziny w celu spędzenia świetnego dnia.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Skok ze spadochrnem 

Niezwykłe wydarzenia wymagają niezwykłej oprawy. Jeśli zatem szukasz nietypowego prezentu z okazji świąt, zdanej matury, obronienia pracy magisterskiej albo zbliżającego się ślubu, skok ze spadochronem może okazać się idealnym rozwiązaniem. Co ciekawe, nie jest to wcale propozycja, która może spodobać się wyłącznie osobom mającym już pewne doświadczenie w tym zakresie.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Lot widokowy samolotem dla dwojga

Przed Wami lot widokowy, podczas którego zobaczycie jak wyglądają krajobrazy okolic Wrocławia z pokładu samolotu. Na lądowisku Golędzinów rozpoczniecie swoja podniebną przygodę, poprzedzoną zapoznaniem się z wyposażeniem samolotu oraz obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Teoretyczne szkolenie wstępne będzie obejmowało również podstawy aerodynamiki, techniki pilotażu i budowy płatowca. Po zdobyciu tej wiedzy wsiądziecie kolejno na pokład samolotu i spędzicie po 10 minut w powietrzu.

Sprawdź ofertę: LINK

 

Foto: Ceneo