Wroclavia premiuje wizyty swoich klientów w kawiarniach i restauracjach. Jedząc szybki lunch w czasie pracy, popołudniowy deser czy obiad w trakcie weekendowych zakupów można sporo zaoszczędzić. Za każde 30 zł wydane w punktach gastronomicznych, klienci otrzymują 10 zł zwrotu. To akcja specjalna „Dni Smakosza” w ramach funkcji cashback w programie lojalnościowym centrum.

Różnorodna oferta kawiarni i restauracji

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ w programie cashback uczestniczą wszystkie kawiarnie, restauracje i lodziarnie Wroclavii – łącznie 25 miejsc. Promocja obejmuje punkty gastronomiczne w centrum serwujące dania z całego świata, począwszy od kuchni polskiej, przez Amerykę aż do orientalnych smaków Azji (wszystkie miejsca wymienione są poniżej). Z dodatkowego zwrotu za zakupy można skorzystać w każdy dzień tygodnia, na dowolny zakup, lunch, kolację, czy popołudniowe słodkości.

Zasady akcji Dni Smakosza

W ramach Dni Smakosza, osoby, które korzystają z funkcji cashback w programie lojalnościowym Wroclavii, za każde zamówienie powyżej 30 zł w jednym z punktów gastronomicznych, otrzymają aż 10 zł zwrotu bezpośrednio na konto bankowe. Ważne, by kwota zakupów z jednego punktu znalazła się na jednym paragonie. Aby uzyskać zwrot, wystarczy zarejestrować zakupy w aplikacji Wroclavii (zeskanować paragon lub korzystać z automatycznej rejestracji zakupów po podłączeniu swojej karty płatniczej). Z promocji można skorzystać 3 razy w trakcie jej trwania i w sumie odebrać nawet 30 zł zwrotu – to tak, jakby 4 posiłek otrzymać gratis. 

Więcej informacji o „Dniach Smakosza” znajduje się na stronie Wroclavii. Akcja trwa do 30 listopada. 

 

Cashback w Programie Lojalnościowym Wroclavii 

Aby wziąć udział w Dniach Smakosza, należy być użytkownikiem programu lojalnościowego Wroclavii i aktywować funkcję cashback. „Dni Smakosza” to akcja specjalna, natomiast na co dzień użytkownicy cashbacku mogą zbierać punkty za każdy zakup dokonany na terenie Wroclavii i w ten sposób otrzymać nawet 150 zł zwrotu rocznie. 

Punkty gastronomiczne objęte promocją: 

Cafe Vincent

Costa Coffee

Etno Cafe

Express Oriental

Food Republic

Green Cafe Nero

Green Vibes

Grycan

Izumi

KFC

Makarun & U Hindusa

Max Premium Burgers

McDonald’s

North Fish

Pasibus

Pizza Hut Express

Polish Lody

Salad Story

So! Coffee

Starbucks

Wrap me!

A. Blikle

Crazy Bubble Tea

Frankie’s

Summer Taste

 

 

Foto: Mat prasowy
Artykuł sponsorowany