24Sejf – czyli mamy rozwiązanie dla tych, którzy boją się o kosztowności w swoich domach.

Niestety, województwo dolnośląskie nie należy do najbardziej bezpiecznego regionu w Polsce. Liczba włamań do domów czy mieszkań gwarantuje nam niechlubne miejsce na podium obok województwa mazowieckiego czy śląskiego.
Nic więc dziwnego, że wrocławianie coraz częściej zastanawiają się nad przeniesieniem cennego mienia do bardziej bezpiecznego miejsca. Czy zachodni trend „skrytek depozytowych” jest odpowiedzią na to pytanie? W Niemczech banki zaczęły rozbudowywać pomieszczenia z sejfami, z roku na rok coraz więcej firm rozpoczyna działalność oferującą ich wynajem, mimo to wiele z nich wprowadziło już kolejki dla chętnych…
Potrzeba rośnie, tymczasem w Polsce duża część banków nie oferuje już swoim klientom ich wynajmu.

24Sejf wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkim tym, którzy szukają bezpiecznego miejsca na ulokowanie swoich najcenniejszych rzeczy. Położona przy ulicy Krakowskiej firma gwarantuje nam trzy najważniejsze rzeczy. Po pierwsze – bezpieczeństwo. Mamy tutaj do czynienia z najbardziej nowoczesnymi systemami zabezpieczeń i kontroli dostępu, dodatkowo całodobowy, stacjonarny nadzór fizyczny uzbrojonej formacji ochronnej.
Firma stawia również na dyskrecję, tylko najemca zna zawartość swojej skrytki oraz fakt jej posiadania. Ostatnia rzecz, najbardziej wyróżniająca to miejsce, to całodobowy dostęp, 365 dni w roku. 

Jeśli boisz się o swoją gotówkę, papiery wartościowe, biżuterie czy też inne cenne dla Ciebie rzeczy, zdecydowanie radzimy zapoznać się z ofertą 24Sejf! 

https://24sejf.pl/
https://www.facebook.com/24Sejf/

 

Artykuł sponsorowany