Piwo, wino, ser w najlepszym wydaniu w samym centrum pięknego Wrocławia. To może oznaczać tylko jedno – Wrocławska Feta powraca! Miłośnicy sera i dobrych trunków za całą pewnością znajdą na stoiskach coś dla siebie.

Tym razem wielka kulinarna uczta zawita na Placu Nowy Targ i potrwa od piątku 20 sierpnia do niedzieli 22 sierpnia. Ponownie, trzy intrygujące kultury smaku i aromatu powalczą o podniebienia odwiedzających. Premierowe smaki, nietuzinkowe połączenia, zaskakujące dodatki, a także spotkania z producentami – tego nie można przegapić!

Wrocławska Feta dostarczy wielu kulinarnych doznań. Będzie okazja sięgnąć po piwne specjały, rozsmakować się w rzemieślniczych serach i upolować wino doskonałe. Trzy dni tętniące życiem, wypełnione po brzegi nieziemskimi smakami – tak zapowiada się 3. edycja Wrocławskiej Fety!

 

Na odwiedzających czekać będą liczne degustacje, konkursy oraz bezcenne opowieści producentów o sekretach produkcji, inspiracjach i planach na przyszłość. W ofercie festiwalowej pojawią się winne, piwne oraz serowe perełki z Dolnego Śląska. Niektórzy wystawcy zabiorą uczestników w smakowitą podroż po włoskich, francuskich, południowoafrykańskich oraz bułgarskich winnicach, a fani sera serwowanego w różnych odsłonach, mogą spodziewać się nie lada rarytasów, w tym lekko rozpuszczonego sera Raclette podawanego z gotowanymi ziemniakami.

Wrocławska Feta. Festiwal Piwa, Wina i Sera.

Gdzie: Plac Nowy Targ
Kiedy:
– piątek (20 sierpnia) – godz. 17:00-22:00,
– sobota (21 sierpnia) – godz. 12:00-22:00,
– niedziela (22 sierpnia) – godz. 12:00-20:00.

Facebook: https://www.facebook.com/festiwalfeta

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/982988369122850/

Instagram: https://www.instagram.com/feta_festiwal_piwa_wina_sera/