W jednym z serwisów internetowych pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży znanego wśród wrocławian baru serwującego tradycyjną, polską kuchnię. Mowa o lokalu DeTeS mieszczącym się przy ulicy Kniaziewicza 9. Aktualny właściciel odstępuje bar z pełnym wyposażeniem, jak tłumaczy jest to spowodowane chorobą.

DeTeS działa już ćwierć wieku, przez co zdążył zyskać wielu stałych klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się o podawanych tam posiłkach. Ich zdaniem za niewielkie pieniądze w lokalu można zjeść smacznie i do syta.

Bar można przejąć z całym wyposażeniem.

Wystarczy wejść, odczyścić pod siebie i gotować. Instalacje sprawne, wentylacja działa bez zarzutu, klimatyzacja nabita, zmywarka z nowa chemia, nowy system kasowy, kuchnia na 5 palników, lodówki, zamrażarki, frytownice, bemary, cały osprzęt typu garnki, patelnie, talerze, sztućce i dużo więcej… – wymienia obecny właściciel.

Kwota odstępnego podana w ogłoszeniu to 25 tysięcy złotych. Do tego trzeba doliczyć czynsz dla właściciela – 3500 złotych oraz czynsz płacony wspólnocie mieszkaniowej w wysokości około 500 złotych.

 

Foto: mat. OLX