One Love Music Festival od kilku ostatnich lat działa już w nowej formule, łącząc koncerty najpopularniejszych polskich artystów z oryginalnymi wyborami z zagranicy oraz najlepszą selekcją muzyki elektronicznej z naciskiem na drum’n’bass. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w sobotę 25 listopada.

W tym roku do Wrocławia powróci Gentleman, specjalista od muzyki reggae i dancehall. Niemiecki artysta, który Jamajkę nosi w sercu, wydał w zeszłym roku album „MAD WORLD”, na którym powrócił do swoich muzycznych korzeni oraz śpiewania po angielsku. Kolejny powrót to występ ukraińskiego zespołu 5’nizza zgrabnie miksującego reggae, rap, beatbox, punk rock, a nawet muzykę kabaretową.

Polską reprezentację na scenie głównej tworzą: Natalia Przybysz, Mrozu oraz Rubens. Natalia Przybysz jest obecnie w trasie promującej najnowszy album „TAM” – na którym znalazł się również duet z Mrozem, artystą zdobywającym ostatnio najważniejsze nagrody muzyczne oraz pierwsze miejsca list przebojów. Z kolei Rubens kontynuuje rozpoczętą we wrześniu trasę „BARDZIEJ NIŻ OK!” promującą jego ostatni album „Piosenki, których nikt nie chciał”.

Druga scena skupiona głównie na muzyce elektronicznej stanie we Wrocławskim Centrum Kongresowym i przede wszystkim tam fani muzyki drum’n’bass i dubstep będą mieli kilka powodów do zadowolenia. Na scenie pojawi się brytyjski duet SIGMA – autorzy hitu „Nobody To Love”, którzy na styczeń przyszłego roku szykują premierę najnowszego albumu „LONDON SOUND”.

Wrocław odwiedzi także DJ i producent Culture Shock, który zaczynał od nagrywania w domu, a następnie podpisał kontrakt z największą brytyjską wytwórnią drum’n’bass – RAM Records. Tempo jeszcze bardziej podkręci DJ set od Modestep, czyli solidna dawka dubstepu od twórcy hitu „Sunlight”. Za dekami tego wieczoru staną także Kuba Karaś oraz Grubson jako DJ Twardy Kark. Swój projekt zaprezentują również Paprodziad z Pęczakiem, czyli afirmujący przyrodę, życie i miłość i podnoszący wibracje muzyczny akt.

one love wroclaw 2023 3

One Love Music Festival
Kiedy: sobota (25 listopada)
Gdzie: Hala Stulecia, Wrocław, ul. Wystawowa 1

Line-up: Gentleman, Mrozu, Natalia Przybysz, 5’nizza, Rubens, MODESTEP DJ set, SIGMA DJ set, Culture Shock, DJ Twardy Kark aka Grubson, Kuba Karaś, Paprodziad z Pęczakiem

Bilety w opcji REGULAR, VIP, SUPER VIP są dostępne na stronie www.onelove.pl

 

Wydarzenie jest objęte patronatem medialnym MWW.
Foto: mat. prasowe