Gdzie przechowywać najcenniejsze dla nas rzeczy? Patrząc na statystyki włamań na Dolnym Śląsku, coraz więcej z nas zadaje sobie to pytanie. Czy domowy sejf będzie wystarczający by uchronić nas przed rabunkiem? Po likwidacji skrytek bankowych, liczba miejsc, w których możemy przechowywać swoje cenne przedmioty, coraz bardziej maleje…

Niestety, ale kiedy przychodzi do włamania, domowe sposoby ochrony naszego mienia mogą nie wystarczyć. Mamy jednak podpowiedź dla wszystkich tych, którzy szukają idealnego miejsca na ulokowanie swoich najcenniejszych rzeczy – 24Sejf. Firma mieszcząca się przy ulicy Krakowskiej 52 we Wrocławiu oferuje wynajem skrytek depozytowych w czterech różnych rozmiarach. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych, pragnących zabezpieczyć rodzinne pamiątki, dokumenty, biżuterię, złoto czy gotówkę, ale również dla firm, które wraz z wejściem w życie nowych obostrzeń dotyczących RODO szukają odpowiedniego miejsca do przechowywania akt, dysków lub innych nośników informacji.

Pomieszczenie, gdzie znajdują się skrytki spełnia wszystkie potrzebne wymogi, takie same jak w bankowych skarbcach – posiada niską wilgotność oraz stałą temperaturę bez względu na porę roku. Ponadto, skarbiec zabezpieczony jest kompleksowo w najnowsze systemy alarmowe, monitorujące, przeciwpożarowe i sejsmiczne, a także znajduje się pod stałą opieką uzbrojonej formacji ochronnej. Są to warunki, których nie jesteśmy w stanie zapewnić w naszych domach, czy nawet firmach.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów dostęp do skarbca jest możliwy 24 godziny na dobę, przez cały rok. 24Sejf, jako jedyna tego typu firma w Polsce oferuje takie udogodnienie bez żadnych dodatkowych opłat!

Polecamy, aby już teraz zapoznać się z ofertą firmy 24Sejf i zapewnić sobie spokój na najbliższe Święta czy majówkę! Skrytek w najmniejszym rozmiarze zostało już naprawdę mało…

 

www.24sejf.pl

Adres: ulica Krakowska 52