Premiery nowych dań, spotkania z szefami kuchni i przegląd najlepszych wrocławskich restauracji – to wszystko oferuje swoim gościom Gastro Miasto. Zakończenie sezonu, a zarazem ostatnia tegoroczna odsłona wydarzenia odbędzie się już w najbliższy weekend, od 13 do 15 sierpnia.

Jak smakuje Wrocław? Najlepiej sprawdzić to odwiedzając Gastro Miasto – wyjątkową przestrzeń, w której mieszkańcy i turyści mogą skosztować potraw uznanych szefów wrocławskich kuchni, odrywać nowe miejsca na gastronomicznej mapie miasta i spędzić wyjątkowy czas w klimatycznym miejscu.

Tegoroczna edycja wydarzenia, które wrocławianie zdążyli już pokochać, to aż trzy imprezy. Dwie odsłony imprezy już za nami, a ostatnia z nich, która zakończy tegoroczny sezon Gastro Miasto odbędzie się od piątku do niedzieli (13-15 sierpnia) w Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej 44 we Wrocławiu.

O kulinarne doznania wrocławskich smakoszy zatroszczą się: Mania Smaku, Woo Thai, Pasibus, Shrimp House, Mercado, Thali, Młoda Polska, Yemsetu, Panczo, Sushi Corner, Chingu, Gruba Focca, Balkan Burger, Frytek Świat, Kasza i Pasza, Pici Pasta, Raj Pstrąga, Petits Fours, Dr.Brew, Pastrami Summer, Czarna Cebula, Krasnolód, Zdrowa Krowa, Piekarnia Plon, Studio Kulinarne Browar Mieszczański.

Coś dla siebie znajdą wielbiciele sushi, dań wegetariańskich, owoców morza, egzotycznych oraz tradycyjnych smaków i oczywiście amatorzy słodkości.

Na miejscu czekać będą premiery wyjątkowych dań, spotkania z szefami ulubionych kuchni, zaskakujące gastronomiczne połączenia i kooperacje. Warto przyjść i spróbować na przykład niecodziennej fuzji kuchni tajskiej i meksykańskiej w wykonaniu mistrzów Woo Thai, a także wielu innych propozycji.

O wielbicieli piwa i innych napojów zadbają: Browar Tenczynek i piwo BUH oraz Fritz Cola. Natomiast muzyczne, pozytywne wibracje zapewni DJ Skipless i klub Vertigo.

Gastro Miasto to nie tylko królestwo smaków, ale moc atrakcji dla młodszych i starszych uczestników i ciekawy sposób na wakacyjne spędzenie czasu w gronie znajomych. Na wielbicieli wyjątkowych dań czekają warsztaty kulinarne przygotowane przez Studio Kulinarne Browar Mieszczański.

Strona internetowa: https://gastromiasto.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/GastroMiastoWr/

Kiedy: 13-15 sierpnia 2021 r.
Gdzie: Browar Mieszczański, ul. Hubska 44

 

Foto: Gastro Miasto