Młoda kobieta opuściła swoje miejsce zamieszkania przy ul. Zachodniej w czwartek (14 września) i do tej pory nie wróciła. Od momentu zaginięcia nie kontaktowała się również z bliskimi, którzy proszą o pomoc w poszukiwaniach. Sprawę prowadzą policjanci z Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto.

23-latka może mieć na sobie buty sportowe marki Vans, dokładny ubiór z dnia zaginięcia jest nieznany. Aneta ma około 172 cm wzrostu, normalną budowę ciała, oczy koloru niebieskiego i włosy do ramion koloru rudego.

Zaginiona posiada kolczyk w nosie oraz w dolnej wardze. Ma również kilka tatuaży – na dekolcie kwiaty, na prawym udzie kolorowy w kształcie syreny, a po wewnętrznej stronie nadgarstka znak zapytania.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanej kobiety, proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Stare Miasto pod nr tel. 47 871 31 31, bądź najbliższą jednostką Policji.

Aktualizacja:

Aneta może aktualnie przebywać w Tajlandii. W czwartek (14 września) 23-latka prawdopodobnie wsiadła do samolotu z Wrocławia do Monachium, a następnie z Niemiec poleciała do Bangkoku.

 

Foto: mat. KMP Wrocław