Zbliża się czas planowania świątecznych spotkań firmowych. Sporo osób szuka również lokalu, w którym mogłyby świętować Mikołajki w gronie przyjaciół, rodziny czy współpracowników, celebrując zimowy czas przy nieszablonowych daniach. Jednym z takich miejsc jest wrocławska restauracja U Wędzonych, która przygotowała specjalne menu świąteczne inspirowane amerykańskim BBQ.

U Wędzonych to dobrze znana miłośnikom mięsnych potraw restauracja. Przy ul. Szewskiej 27a można zjeść m.in. szarpane poliki wołowe w panierce, burgery wypełnione po brzegi mięsnymi specjałami czy grillowane żebro serwowane na kości. Jednak to nie wszystko, ponieważ w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, lokal przygotował specjalną ofertę.

Wigilijne menu w nietypowej odsłonie

Każdy, kto planując tegoroczne spotkanie świąteczne, ma ochotę odejść od tradycji i spędzić ten wyjątkowy czas przy nieszablonowym menu, powinien zdecydować się na organizację imprezy U Wędzonych. Przygotowane przez załogę lokalu specjalne wigilijne menu to pięć smacznych i nieoczywistych propozycji: łosoś Gravalax na maślanej grzance, pastrami z truflowym majonezem, sałatka z grillowanym burakiem i serem halloumi oraz nawiązanie do świątecznej tradycji – krokiet z szarpaną łopatką wieprzową i sosem BBQ. Na deser coś, co zasmakuje każdemu, czyli ciasto z lodami śmietankowymi.

Dla tych, którym coraz niższe temperatury na zewnątrz dają się we znaki, restauracja przygotowała rozgrzewające nowości: imbirowa herbata zimowa i aromatyczny grzaniec pozwalają chociaż na chwilę zapomnieć o jesienno-zimowej aurze.

Rezerwacje firmowe i imprezy okolicznościowe

Restauracja przygotowała specjalną ofertę dla firm oraz indywidualnych osób, które planują organizację imprezy Mikołajkowej, świątecznej, urodzinowej czy wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego. W zależności od liczebności grupy, istnieje możliwość rezerwacji sali (do 12 osób) lub całego lokalu na wyłączność.

Każda z grup, niezależnie od okazji, może liczyć na ofertę dopasowaną do jej potrzeb. Restaurację U Wędzonych wyróżnia indywidualne podejście, wyjątkowe menu, klimatyczna atmosfera, przytulny lokal i przede wszystkim niespotykany smak amerykańskiego BBQ, dlatego warto pomyśleć o rezerwacji już teraz.

Wszystkie szczegóły oraz informacje dotyczące menu i rezerwacji są dostępne na stronie internetowej U Wędzonych: https://uwedzonychbbq.pl/

 

Adres: U wędzonych Wrocław, ul. Szewska 27a

Godziny otwarcia:
– poniedziałek-czwartek godz. 12:00-22:00
– piątek-sobota godz. 12:00-22:30
– niedziela godz. 12:00-21:00

Facebook: https://www.facebook.com/uwedzonychwroclaw
Instagram: https://www.instagram.com/uwedzonych/

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z U Wędzonych Wrocław.