Ostatnio odwiedziliśmy nowe studio tatuażu, które nazywa się „ADHD Tattoo Studio„. Pierwsze studio ADHD Tattoo Studio powstało 7 lat temu w Irlandii, a miesiąc temu sieć przywędrowała do Polski i otworzyła lokal właśnie we Wrocławiu.

Chcemy połączyć swój lokalny patriotyzm z naszą pasją jaką jest gastronomia i tatuaże. Mamy świetnie wyselekcjonowanych specjalistów od tatuażu i co ważne każdy ma inny, własny styl rysowania – opowiadają właściciele.

Chcemy aby studio łączyło lokalną gastonomie oraz artystów muzycznych, którzy pochodzą z naszego miasta – dodają.

Sam lokal zlokalizowany jest przy ul. Długiej 66b (naprzeciwko marketu Tesco 24). W tym studio nie musimy tylko korzystać z gotowych wzorów tatuaży ale możemy także przyjść z własnym pomysłem, który zwizualizują dla nas artyści, tworząc niepowtarzalny, spersonalizowany wzór.

 

Na tatuaż oczywiście musimy się wcześniej zapisać telefonicznie lub mailowo, bo jak zdradzili nam właściciele, lista chętnych bardzo szybko się zapełnia.

 

Zobaczcie jakie m.in. prace zostały przez nich wykonane.

 

Niebawem w lokalu pojawi się także laser do usuwania tatuażu, a więc jeśli macie jakieś stare, już niechciane wzory to będziecie mogli je usunąć.

Sami niebawem idziemy do studia, w celu nabycia nowego dzieła, także na pewno się Wam pochwalimy.

 

W celu nabycia większej ilości informacji, sprawdzajcie ich fanpage oraz dzwońcie na: 698 610 886

 

Foto: ADHD Tattoo Studio / FEIL fotografia Ewa i Łukasz
Artykuł sponsorowany