We Wrocławiu działa mnóstwo salonów fryzjerskich, przez co wybór odpowiedniego miejsca na metamorfozę nie należy do najłatwiejszych. Dla większości osób najważniejsze są takie czynniki jak: cena za usługę, czas jej wykonania, dostępność, a także doświadczenie stylisty. Salony, które zapewniają zadowolenie klienta we wszystkich tych aspektach to wrocławskie Salony Broadway. Co więcej, można je znaleźć aż w czterech lokalizacjach.

Usługi fryzjerskie dla Pań

Jak wyjaśniają styliści pracujący na co dzień w Broadway, najczęściej wykonywaną usługą jest balayage wykonywany metodą na folię oraz odświeżenie koloru.

Przy koloryzacji typu balayage na folię chodzi o usunięcie odrostu oraz odświeżenie koloru. Najczęściej proponujemy naszej klientce zrobienie odrostów metodą na folię. Stosujemy do tego zabiegu puder rozjaśniający marki Wella. Następnie stosujemy farbę lub colorans również marki Wella lub zamiennie farby Loreal. Wszystko zależy od tego, z jakimi włosami trafiła do nas klientka oraz jaki kolor finalnie chcemy uzyskać. Na koniec proponujemy zabieg regeneracji, dzięki któremu włosy są odżywione. Wszystkie szczegóły wcześniej ustalamy przy konsultacji fryzjerskiej. Wówczas również ustalana jest finalna cena za komplet usług. W naszej firmie cena zawsze obejmuje cały komplet, czyli: dobór fryzury, koloryzację (wszystkie etapy), strzyżenie, modelowanie. Cały zabieg trwa z reguły 2,5-3 godziny. Koszt takiej usługi kształtuje się w widełkach cenowych 300-max. 400 złotych – tłumaczą styliści z Broadway.

Ceny takiego rodzaju koloryzacji w atelier fryzjerskim na włosy średnie/długie to koszt od 550 do 800 zł. W sieci salonów fryzjerskich Broadway to koszt od 300 do 400 zł. W salonach osiedlowych ceny są podobne do cen z salonów sieciowych – dodają styliści z Broadway.

Różnica w cenie jest bardzo widoczna. Jakie są więc przyczyny takich rozbieżności?

Cóż, w atelier pracują styliści, koloryści, asystenci. Klientką najczęściej zajmują się 2-3 osoby przy jednej usłudze. Kolorysta wykonuje koloryzację, stylista strzyżenie i modelowanie, co generuje dodatkowe koszty. Każda z tych osób ma określony czas na wykonanie swojego zadania. Dlatego też usługa w atelier trwa bardzo długo – często klientki opowiadają nam, że gdy bywały w takich miejscach, spędzały w nich 5-7 godzin. A i cena była bardzo wysoka. Gdy trafią do naszego salonu, są mile zaskoczone faktem, że komplet trwa u nas 2,5-3 godziny, a cena jest bardzo atrakcyjna – tłumaczą styliści z Broadway.

Jak dodają fryzjerzy z Broadway, klienci w atelier dostają w pakiecie dokładnie to, co w sieciowych salonach.

Świetna usługa w miłym klimacie, pięknym wnętrzu. Serwis w większości salonów jest już podobny, a mianowicie poczęstunek w postaci zimnych napoi, różnego rodzaju herbat oraz kaw z porządnego ekspresu. Różnica to tylko cena i czas spędzony w salonie. Wydaje nam się, że jeśli 2 lub 3 osoby dźwigają ciężar utrzymania salonu, automatycznie przekłada to się na ceny finalne usług. W większych salonach, gdzie pracuje kilku albo kilkunastu stylistów, koszty rozkładają się na większą ilość osób, a co za tym idzie, cena usługi może być niższa – podkreślają styliści z Broadway.

Usługi fryzjerskie dla Panów

Jeżeli chodzi o usługi dla Panów, różnice między strzyżeniem w salonie Broadway a strzyżeniem u barbera również są widoczne.

Do typowego barbera trzeba umówić się z kilkudniowym wyprzedzeniem. Usługa strzyżenia trwa od 45 do 60 minut, a w efekcie masz fajnie ostrzyżone włosy. Niewątpliwie króluje tam fryzura z mocno wygolonymi bokami. Jeśli tego właśnie oczekujesz i czas nie odgrywa dla ciebie żadnej roli, to wszystko jest ok. W naszych salonach cena jest identyczna, ale możesz się ostrzyc tego samego dnia, w którym przyjdzie ci to do głowy. Zauważyliśmy trend, że panowie korzystają z naszych usług bez specjalnego umawiania. Nie mamy z tym problemu, jeśli komuś jest tak wygodnie. Strzyżenie trwa 30 min (idealnie dla panów, którzy nie lubią długo siedzieć na fotelu) i możesz spodziewać się fryzur z różnymi długościami włosów. Powiedziałbym, że wachlarz jest dużo większy. Dbamy o to, aby panowie mieli dostępność do swoich stylistów „na już” i z gwarancją wykonania szybkiego i dobrego strzyżenia za rozsądną cenę. Reasumując, finalny efekt jest identyczny, ale w krótszym czasie i w niższej cenie, przy użyciu markowych produktów – tłumaczy właściciel sieci Broadway.

Terminy w salonach Broadway na strzyżenie czy koloryzację są krótkie, a dostępność stylistów bardzo duża – wszystko dzięki temu, że w całej sieci pracuje ich kilkudziesięciu. Godziny otwarcia salonów są również bardzo przystępne, tak by każdy mógł wykonać wymarzoną metamorfozę fryzury. Styliści pracują przez sześć dni w tygodniu, w godzinach od 9:00 do 21:00. Co istotne, dogodne lokalizacje zapewniają klientom możliwość wygodnego zaparkowania samochodu.

Aby umówić się na wizytę, wystarczy zadzwonić pod numer jednego z czterech salonów lub skorzystać z aplikacji Booksy.

Lokalizacje:

1.) Magnolia Park
ul. Legnicka 58, WrocłaW
tel. kom: +48 605 559 161
tel. +48 (71) 338 50 35

2.) Broadway Hair Plac Teatralny
Plac Teatralny 8, Wrocław
tel. kom: +48 722 299 441
tel: +48 (71) 787 25 25

3.) CH Borek
ul. Hallera 52, Wrocław
tel: +48 (71) 772 55 31

4.) Galeria Dominikańska
Plac Dominikański, Wrocław
tel: +48 609 746 646

Więcej szczegółów o salonach sieci Broadway oraz informacje o akcjach promocyjnych można znaleźć:

 

Foto: mat. Broadway
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z siecią salonów Broadway.