W środowy wieczór (7 lutego) Marcin Torz z kanału Ujawniamy.com opublikował w internecie film, w którym ujawnił, że jedna z pracownic wrocławskiego Urzędu Miejskiego nagrywała w godzinach pracy rozbierane filmy, a następnie wrzucała je do sieci. W czwartek (8 lutego) Biuro Prasowe UMW poinformowało, że kobieta złożyła wypowiedzenie.

Filmy porno są kręcone w Urzędzie Miejskim, w godzinach pracy Urzędu i w godzinach pracy aktorki, która występuje w tychże produkcjach – mówi w swoim filmie Marcin Torz.

Następnie dziennikarz pokazuje nagranie autorstwa pracownicy magistratu.

Wysłałem tam swoich ludzi, bo chciałem zobaczyć, czy na pewno to ten gabinet, a może to jest mimo wszystko jakiś fejk – dodaje, po czym wkleja nagranie z ukrytej kamery jednego ze swoich współpracowników, który odwiedził gabinet kobiety.

Marcin Torz dodaje również, że aktorka filmów erotycznych to wieloletnia pracownica Urzędu Miasta, a część jej filmów zniknęła już z sieci.

W czwartek przed południem Biuro Prasowe UMW opublikowało komunikat dotyczący afery, kierowany do mediów:

„Szanowni Państwo
Pracowniczka, o której mowa w Państwa materiałach medialnych złożyła dziś rano wypowiedzenie. Z uwagi na charakter tej sprawy nie będziemy jej szerzej komentować.”

 

Foto: mat. Ujawniamy.com