W Rynku powstaje „Kawiarenka snu”, w której będziemy mogli uciąć drzemkę przy relaksacyjnej muzyce.
Na pomysł stworzenia takiego miejsca wpadła Magdalena Filcek, wrocławska architektka. Zauważyła ona, że także w Polsce coraz więcej firm wprowadza krótkie drzemki dla swoich pracowników, bo osoby niewyspane są niewydajne  

 

„Vinci Power Nap – Kawiarenka Snu” jest odpowiedzią na nasilające się w społeczeństwie poczucie zmęczenia i wypalenia zawodowego. – To zupełnie nowa, ale oparta na głębokiej tradycji forma relaksu. Dzięki autorskiej aranżacji wnętrza i wykorzystaniu zawieszonych w przestrzeni chust, sprawia, że odpoczynek przypomina ciału kołysanie w ramionach mamy, przytulanie, bezwzględną akceptację. Wszystko odbywa się w otoczeniu przypominającym nam naturalne miejsca relaksu.

 

W kawiarence znajdą się więc: trawa, piasek, powietrzne poduszki (angażują zmysł dotyku), specjalnie skomponowana ścieżka dźwiękowa (dla zmysłu słuchu), półmrok, odpowiednie kolory i tematyczne aranżacje przestrzeni (angażują zmysł wzroku), odżywcze napoje (dla zmysłu smaku) oraz kompozycje zapachowe wspomagające relaks (zadziała zmysł zapachu).

 

Ile i dokładnie za co będziemy płacić w kawiarence, to na razie zostaje tajemnicą. Oficjalne otwarcie showroomu planowane jest na połowę marca 2018 roku.

 

Foto: Mat. prasowy