Od początku stycznia wrocławskie firmy mogą skorzystać z nowej usługi kurierskiej Delivery Cloud – Same day delivery, umożliwiającej realizację dostaw przesyłek w tym samym dniu w obrębie miasta.

Oferta skierowana jest między innymi do właścicieli aptek, sklepów ze zdrową i ekologiczną żywnością, sklepów komputerowych, sklepów odzieżowych i obuwniczych, drukarni, marketów budowlanych, hurtowni motoryzacyjnych oraz sklepów zoologicznych.

Szereg najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych w połączeniu z doświadczeniem operatora usługi zdobytym na rynku dostaw ekspresowych dla gastronomii pozwoliły na zbudowanie oferty idealnej dla e-commerce i klientów biznesowych.

Dzięki Delivery Cloud sklepy internetowe mogą wyróżnić się wśród konkurencji za pomocą szybkich przesyłek kurierskich, dostarczanych na terenie Wrocławia w dniu złożenia zamówienia. To wyjątkowa okazja na zwiększenie sprzedaży online oraz zmniejszenie formalności przy współpracy z tradycyjnymi firmami kurierskimi. Szybko, pewnie, bezpiecznie można zlecić dostawę lub odbiór paczek, umów, listów i raportów jeszcze w tym samym dniu roboczym.

 

Najważniejsze cechy usługi Delivery Cloud:

 

Same day delivery

Szybka i terminowa dostawa w ciągu tego samego dnia w obrębie Wrocławia i okolic.

 

Nowoczesna logistyka

12 samochodów obsługiwanych przez doświadczonych kurierów wspieranych przez innowacyjny system IT.

 

Business Intelligence

Monitoruj statystyki w wybranym okresie czasu, zarządzaj efektywnie swoimi zasobami.

 

Śledzenie przesyłki

Śledzenie przesyłki w czasie rzeczywistym na każdym etapie dostawy.

 

Brak zobowiązań

Korzystasz i płacisz tylko kiedy potrzebujesz, zero ukrytych kosztów i brak abonamentu.

 

Biuro obsługi klienta

Koordynatorzy służą pomocą w każdej kwestii, dostępni są telefonicznie oraz poprzez komunikator w panelu klienta.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat nowej usługi, uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania lub zacząć korzystać z Delivery Cloud, skontaktuj się bezpośrednio z przedstawicielami firmy.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź ich stronę: LINK

https://deliverycloud.pl/

 

 

 

Artykuł sponsorowany