Multikino zaprasza wszystkich zakochanych na MEGAWALENTYNKI – 14 lutego „Nowe oblicze Greya”, czyli ekranizację najnowszej części jednego z najgorętszych romansów w kinematografii opartego na powieści E.L. James, obejrzycie za jedyne 14,90 zł!

Nie mogło być inaczej – skoro tegoroczne walentynki wypadają w środę, Multikino przygotowało dla wszystkich zakochanych wyjątkową ofertę powiązaną z MEGAŚRODĄ – MEGAWALENTYNKI. W dniu świętego Walentego bilety na wszystkie seanse „Nowe oblicze Greya” będą kosztować 14,90 zł. To świetna okazja, aby wybrać się z ukochaną/-ym do kina i spędzić ten wyjątkowy dzień w towarzystwie państwa Greyów, których związek przyprawia o przyspieszone tętno każdego!

W III części ekranizacji światowego bestselleru nie zabraknie odważnych scen, nakręconych z finezją i pikanterią. Nad szczęśliwym i wypełnionym po brzegi namiętnością małżeństwem Any i Christiana zbiorą się ciemne chmury. Czy kochankowie poradzą sobie z nadciągającymi kłopotami?

To jednak nie wszystko, co Multikina zaoferuje widzom w Dniu Św. Walentego. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. polskie komedie romantyczne: „Podatek od miłości”, „Narzeczony na niby”, „Plan B”.

Ponadto w repertuarze tego dnia znajdzie się także film fantasy „Czarna pantera”. Będzie to z pewnością prawdziwa gratka dla miłośników marvelowskiego świata superbohaterów, którzy raczej stronią od „słodkich” historii.

Bilety na MEGAWALENTYNKI dostępne są od 12 stycznia w kasie kina, przez stronę internetową lub aplikację mobilną.
Uwaga: nie ma możliwości rezerwacji biletów na seanse odbywające się w Walentynki!

Konkurs!

Mamy do rozdania podwójną wejściówkę na wieczorny, walentynkowy pokaz + voucher na kolację w hotelu Campanile Wrocław Centrum***, przy ul. Ślężnej 26.

Aby wziąć udział w konkursie należy zostawić dowolny komentarz pod tym artykułem, oraz wpisać swój mail do NEWSLETTERA, który znajduje się na dole strony. Spośród osób, które wykonają te dwie czynności wybierzemy jedną, która otrzyma od nas podwójną wejściówkę oraz voucher.

Wyniki ogłosimy 14.02.18 (środa) o godz. 12:00

 

Do dzieła!

Wyniki!

Wygrywa Beata Michalak. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział! 🙂