W piątek (22 września) w placówce bankowej przy ul. Kamiennej 115 doszło do rozboju. Choć Policja nie potwierdziła jeszcze przebiegu zdarzenia, z nieoficjalnych informacji wynika, że zamaskowany sprawca ukradł pieniądze, a następnie oddalił się z miejsca przestępstwa. Aby ustalić szczegóły związane z rozbojem, funkcjonariusze zwrócili się z prośbą do kierowców.

„Policjanci z komendy miejskiej we Wrocławiu zwracają się z prośbą do wszystkich kierowców, którzy 22 września 2023 roku, w godzinach 8:30-9:30 przemieszczali się ul. Borowską na odcinku pomiędzy ulicami Kamienną i Armii Krajowej oraz ulicą Jacka Kuronia, a w swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory wideo, o udostępnienie nagrań z tych urządzeń – tak brzmi komunikat opublikowany przez Zespół Komunikacji Społecznej z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Nagranie można przekazać bezpośrednio do Komisariatu Policji Wrocław – Krzyki lub wysłać drogą elektroniczną na skrzynkę kontaktową Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu – kontakt@wroclaw.wr.policja.gov.pl.

 

Foto: Pixabay