Już 7 września, o godz. 20:00, na dziedzińcu wrocławskiego hotelu PURO wystąpi Mieko Miyazaki. Artystka należy do światowej czołówki muzyków grających na koto, tradycyjnym japońskim instrumencie. W ramach zapowiedzi Eklektik Session (4-6 października) przedpremierowo zaprezentuje utwory z albumu Silent Witness. Wstęp wolny.

Silent Witness to nowy projekt wyprodukowany przez Radka „Bonda” Bednarza. Jest rezultatem wielokulturowego dialogu, w którym wzięli udział artyści z Polski, Japonii, Francji oraz goście ze Szwajcarii i Niemiec. Zespół tworzą: Radek „Bond” Bednarz, Mieko Miyazaki i Loup Barrow. Album ukaże się w październiku tego roku.

Eklektik Art Charity: koncertowi Mieko Miyazaki towarzyszyć będzie licytacja obrazów z warsztatów Kolory Dźwięku prowadzonych przez Katarzynę i Julię Kulpę w trakcie zeszłorocznej odsłony Eklektik Session.

W programie Eklektik Session 2019 (4-6 października) m.in. Takuya Nakamura i Berke Can Özcan w Muzeum Pana Tadeusza, Erlend Apneseth Trio w Muzeum Teatru, reprezentacja Ronnie’s Jazz Club z londyńskiego SoHo na wrocławskim Manhattanie, a wreszcie Yossi Fine i Ben Aylon oraz finałowa Eklektik Orchestra w hali serwisowej Mercedes-Benz Grupa Wróbel.

Before Eklektik Session 2019:  Mieko Miyazaki presents Silent Witness
7.09, godz.20:00
Hotel PURO. ul. Włodkowica 6
Wstęp wolny
Eklektik Session 2019
4-6.10
Bilety: Goout.net
Foto: Mat. prasowy