Wysoka jakość produktów, niebanalne połączenia smakowe oraz duży wybór klasycznych włoskich placków – tak po krótce można opisać Manię Smaku. Jednak to nie wszystko, ponieważ do lokali zawitała promocja, która z całą pewnością przyciągnie uwagę miłośników biesiadowania we włoskim stylu. Mowa o trunkach serwowanych w cenach przyjaznych dla portfela, np. kieliszek frizzante za 7 zł albo drinki za 15 zł.

Aperitivo, czyli czas miło spędzony przy drinku w towarzystwie przyjaciół czy rodziny, a później uczta przy pizzy wyjętej prosto z pieca – tak brzmi scenariusz na idealny włoski wieczór. Aby spędzić wolny czas w ten sposób, nie trzeba szukać lotów do Neapolu czy Rzymu, nie trzeba nawet wyjeżdżać z Wrocławia – wystarczy udać się do Manii Smaku. Kieliszek wina lub frizzante oraz złoty trunek są tu dostępne za 7 złotych, a drinki takie jak Alt Spritz, Hugo Spritz, Peach Spritz czy Popcorn Spritz za 15 zł, zatem jest w czym wybierać. Dla miłośników kawy i herbaty również dobra wiadomość – ceny gorących napoi mieszczą się w przedziale 5-7 złotych. Warto również wspomnieć o tym, że zgodnie ze śródziemnomorskim zwyczajem, wszyscy goście po zajęciu stolika otrzymują darmową wodę.

Jeżeli chodzi o pizzę, przygotowywana jest na bazie włoskiej mąki, z dodatkiem pomidorów Mutti, naturalnych wędlin bez żadnych konserwantów i kremowej Mozzarelli Fior di Latte. Dodatkowo, co miesiąc do menu wprowadzana jest nowa, nietuzinkowa pizza zaskakująca połączeniami smakowymi. Nie brakuje też klasyków, takich jak Margherita, Napoli czy Pepperoni. Są opcje mięsne, ostre i w wersji wegańskiej, także każdy znajdzie swój ulubiony placek. A po pizzy warto skusić się na coś słodkiego – specjałem Manii Smaku jest w tym przypadku torta tenerina, czyli włoskie ciasto czekoladowe, charakteryzujące się chrupiącą skorupką i wilgotnym, miękkim wnętrzem. Jego cena w menu to 9 zł.

Mania Smaku przy ul. Racławickiej 13 to trzy sale, nie trzeba się więc bać o brak miejsca, ale ci, którzy chcą mieć pewność, że wolny stolik będzie na nich czekał, mogą zarezerwować dla siebie miejsce. Możliwa jest także rezerwacja całej sali, np. na urodziny czy imprezę firmową. Co więcej, przy pizzerii znajduje się duży ogródek, który gdy tylko temperatury wzrosną, stanie się przyjemnym miejscem na spędzenie popołudnia czy wieczoru na świeżym powietrzu.

Drugi z lokali mieści się przy ul. Legnickiej 57s – tam podczas upałów można odpocząć w klimatyzowanej sali, a trzeci, przy ul. Krzywoustego 87b, działa w systemie dowozów. Cały czas trwają również prace nad otwarciem czwartej lokalizacji.

Mania Smaku jest przyjazna dzieciom, także na pizzę można przyjść nie tylko w towarzystwie znajomych, ale także całymi rodzinami. Mile widziane są też zwierzaki, kilku czworonożnych klientów pojawia się w progach pizzerii regularnie.

Więcej informacji dotyczących promocji i dostawy można znaleźć na:

Mania Smaku – lokalizacje:

  • ul. Racławicka 13,
  • ul. Legnicka 57s,
  • ul. Krzywoustego 87b.

Godziny otwarcia:

  • codziennie od godz. 11:00 do 22:00.

 

Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z pizzerią Mania Smaku.