We Wrocławiu działa stosunkowo niewiele lokali, które transmitują na żywo rozgrywki różnych dyscyplin. Dlatego też miłośnicy sportowej rywalizacji często zastanawiają się, gdzie wybrać się ze znajomymi na mecz, a przy okazji smacznie zjeść. Jednym z takich miejsc jest działający od niedawna Sportowa Restopub. Trzy duże ekrany, śniadania, lunche, kawy speciality, piwa kraftowe i autorskie koktajle – to wszystko można znaleźć w bliskim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku, a mianowicie przy ul. Rybackiej 7.

Przestronne wnętrze, kilkanaście kranów i autorskie koktajle

Odwiedzając Sportowa Restopub, nie trzeba się martwić o brak wolnego stolika, ponieważ dwie przestronne sale mogą pomieścić naprawdę wielu kibiców. Osoby, które chcą mieć stuprocentową pewność, że nie zabraknie dla nich miejsca, mogą oczywiście zrobić rezerwację – online lub telefonicznie pod numerem telefonu: 571 848 553.

W pierwszej sali znajdują się dwa spore ekrany oraz bar, gdzie serwowane są zarówno klasyczne, jak i autorskie koktajle, a także kraftowe piwa. Jakie browary znajdują się w danym dniu na kranach, można sprawdzić na stronie internetowej pubu. Jeżeli chodzi o drugą salę, umieszczony jest w niej kolejny duży ekran i mnóstwo stolików dla gości.

Sportowa Restopub transmituje różnego rodzaju rozgrywki sportowe, począwszy od meczów piłki nożnej, przez siatkówkę, koszykówkę, żużel, tenis, wyścigi F1, boks, KSW czy futbol amerykański. Każdy może więc wpaść pokibicować swojej ulubionej drużynie czy sportowcowi.

Śniadania, lunche i kawy speciality

Choć puby sportowe kojarzą się głównie z przekąskami w postaci precli czy frytek, Sportowa Restopub zrywa ze stereotypami. Tutaj propozycje w menu są zróżnicowane i przede wszystkim bardzo smaczne.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-15:30 dostępna jest oferta lunchowa w atrakcyjnych cenach. W soboty i niedziele, od 10:00 do 14:00 serwowane są natomiast śniadania, które jeszcze lepiej smakują w towarzystwie aromatycznej kawy. Miłośnicy kofeiny na zimno mogą spróbować m.in. cold brew przygotowywanego na miejscu.

Co więcej, codziennie można również zmawiać propozycje z głównej karty – Pub Menu. Zdecydowanie warto zwrócić uwagę na podwójnego smash burgera, gofry w wydaniu wytrawnym – ze stripsami, bekonem, syropem klonowym i borówkami, a także labneh w nieoczywistym wydaniu z karmelizowanymi orzechami, owocami, gorgonzolą i oliwą. Fanom deserów z pewnością zasmakują gofry na słodko – z kremem angielskim, coulis malinowym, owocami sezonowymi i jadalnymi kwiatami.

Nie tylko sportowe emocje

Jak wskazuje nazwa lokalu, Sportowa Restopub to miejsce dedykowane miłośnikom sportu, którzy chcą wspólnie z przyjaciółmi obejrzeć zmagania zawodników na dużym ekranie. Jednak nie tylko transmisje przyciągają tu wielu gości – ciekawe propozycje w menu, a także najwyższej jakości kawy sprawiają, że pub jest świetnym miejscem na śniadanie z bliskimi czy lunch z kolegami z pracy. Każdy więc znajdzie tu coś dla siebie, ale o tym najlepiej przekonać się osobiście, odwiedzając nowy na wrocławskiej mapie gastronomicznej lokal.

Adres: ul. Rybacka 7

Strona internetowa: https://sportowapub.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/sportowapub
Instagram: https://www.instagram.com/sportowapub/

 

Foto: mat. Sportowa Restopub
Artykuł powstał w ramach płatnej współpracy z lokalem Sportowa Restopub.