W Sky Tower powstanie wyjątkowe miejsce, w którym wybierzesz odpowiednie zajęcia dla siebie i miło spędzisz czas. Kursy z różnych stylów tanecznych i na wszystkich poziomach zaawansowania, fantastyczni instruktorzy, niepowtarzalna atmosfera – wszystko to czekać będzie na Ciebie w Egurrola Dance Studio Wrocław.

Z okazji wielkiego otwarcia nowej szkoły przygotowane zostało mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Ten dzień to szansa na spotkanie z założycielem szkoły – Agustinem Egurrolą, zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia oraz otrzymanie autografu. 

 

W czasie wydarzenia pojawią się także tancerze znani z programów „You Can Dance – Po prostu tańcz!” oraz „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Oczywiście nie zabraknie również instruktorów nowo otwartej szkoły, którzy opowiedzą o prowadzonych przez siebie zajęciach.
Tego dnia będziecie mogli również podziwiać występy mistrzowskich zespołów Egurrola Dance Studio oraz wziąć udział we wspólnej zabawie w czasie animacji tanecznych.

Tego dnia w naszej nowo otwartej szkole odbędą się także bezpłatne lekcje otwarte, w czasie których poznasz lepiej instruktorów oraz style taneczne, których uczą.

Data: 10 września 2017

Godz: 12:00 – 18:00

Miejsce: Sky Tower

 

Foto: Krzysztof Sobieraj/ Egurrola Dance Studio