Wielka Wrocławska Potańcówka na Placu Wolności to jedna z ulubionych atrakcji wrocławian podczas tegorocznego lata. Dla wszystkich miłośników tańca mamy dobrą wiadomość, we wrześniu odbędzie się jeszcze jedna edycja imprezy.

Wielka Wrocławska Potańcówka Wolności to inicjatywa Stowarzyszenia Osiedla dla Wrocławia i Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego. Pierwsza edycja została zorganizowana z okazji tegorocznego Święta Wrocławia i odbyła się 26 czerwca. Impreza przyciągnęła sporo osób w każdym wieku – od najmłodszych, po seniorów. Wszyscy świetnie się razem bawili i tańczyli w rytm muzyki z różnych stron świata.

Po trzech edycjach imprezy, które odbyły się podczas wakacji, czas na wrześniowy termin. Kolejna Wielka Wrocławska Potańcówka odbędzie się już w sobotę 11 września. Tym razem będzie jeszcze ciekawiej, a wszystko za sprawą próby pobicia rekordu Polski w tańcu do piosenki Jerusalema, którą podejmą uczestnicy wydarzenia.

– „A więc pastujcie buty i zapiszcie datę w kalendarzu. Zapraszajcie znajomych, krewnych i sąsiadów. Pokażmy światu, na co nas stać! Emocje gwarantowane” – zachęcają organizatorzy.

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu