Wrocławscy policjanci poszukują 11-letniego chłopca – Bartłomieja Drahynicza, który w dniu 25 marca br. wyszedł z domu rodzinnego na terenie wrocławskiego Starego Miasta i do chwili obecnej nie ma z nim żadnego kontaktu.

Poszukiwanym jest Bartłomiej Drahynicz, ur. 20.08.2009r. we Wrocławiu. Chłopiec ma 11 lat i około 150 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne, krótkie włosy i pociągłą, szczupłą twarz.

W momencie zaginięcia ubrany był w kurtkę pikowaną koloru granatowego z kapturem, bluzę sportową w kolorze czarnym z kapturem oraz granatowe spodnie dresowe. Może mieć ze sobą plecak szkolny we wzory koloru zielonego.

Mając na uwadze fakt, że chłopiec w godzinach rannych 25 marca br. wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną, policjanci zwracają się z prośbą do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu, o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław – Stare Miasto osobiście, bądź telefonicznie pod numerem telefonu 47 871 31 31 lub 47 871 43 90 albo 112.

Źródło: KMP Wrocław