„Wurst it” przy ul. Ruskiej 47/48 to lokal, który oferuje nam nie tylko tradycyjne-oryginalne niemieckie specjały. Oferta tego miejsca to oprócz kiełbasek Bratwurst, charakterystycznych kiełbasek Currywurst, serwują również popularne w Berlinie Boulette’y, czyli soczyście przyprawione kotleciki w sosie curry.

W ostatnich dniach pojawiło się nowe, rozszerzone menu, w którym znalazła się szeroka gama „Wurst-Dogów”, które są komponowane na bazie kiełbasek Bratwurst oraz wielu warzyw i innych dodatków. 
Co ciekawe wszystkie „Wurst-Dogi” oferowane są też w wersji wege, co na pewno ucieszy miłośników dań wegetariańskich! 

Co ich wyróżnia?

Na pewno jakość dań. Właściciele zdradzili nam, że ich produkty pochodzą z małej, rodzinnej berlińskiej masarni z wieloletnią tradycją, która regularnie dostarcza im swoje najlepsze produkty.
Lokal nie jest duży ale znajdziemy tam miejsce, w którym spokojnie zjemy, jeżeli oczywiście nie będzie aktualnie oblężenia klientów.
(Na zdjęciu „Azjata”, czyli Wurst-Dog z rzodkiewką, marchewką, ogórkiem, kolendrą, miętą, orzeszkami, oraz majonezem siracha)
Ceny zaczynają się od 9zł. Wurst it jest czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00 – 22:00, w piątek od 11:00 do 3:00, w sobotę od 12:00 do 3:00, a w niedzielę od 12:00 do 18:00. Polecamy, musicie koniecznie skosztować.

Strona: http://wurstit.pl

Facebook: https://www.facebook.com/wurstit/

Instagram: https://www.instagram.com/wurstit/

Adres: Ul. Ruska 47/48