Pierwsze prace remontowe w przestrzeni Kina Nowe Horyzonty rozpoczęły się w październiku 2022 r. W ramach modernizacji sal wymienione zostaną m. in. fotele, w związku z czym stare siedziska będzie można odkupić. Jak informuje kino, ceny zaczynają się już od symbolicznej złotówki.

Tysiące seansów i niezliczone ilości wrażeń. Zawsze o czasie i na swoim miejscu. Służyły nam dzielnie, jednak wraz z modernizacją sal dla części foteli szukamy nowej przestrzeni. Chcesz ugościć fotel w swoich progach? Planujesz zmianę wyposażenia w Twojej instytucji? Zabierz kawałek Kina Nowe Horyzonty gdziekolwiek chcesz – można przeczytać na stronie internetowej kina.

Fotele mają 14 lat, siedziska wykonane są z tkaniny poliestrowej, a ich podstawa jest metalowa. Każdy z foteli wyposażony jest również w drewniany podłokietnik i pojemnik na kubek.

Ze względu na ograniczone możliwości magazynowe fotele będą dostępne w poszczególnych terminach (w związku z przebiegiem prac, podane terminy mogą ulec niewielkiej zmianie):

  • zielone: 441 sztuk – 02–06.12.2022,
  • niebieskie: 562 sztuki – 02–06.04.2023,
  • zielone: 556 sztuk – 03–06.04.2023.

Transport siedzisk leży po stronie kupującego. Ceny będą uzgadnianie indywidualnie, w zależności od ilości foteli, które dana osoba będzie chciała odkupić. Cena jednego fotela nie przekroczy jednak 50 zł.

Osoby zainteresowane zakupem, proszone są o kontakt mailowy z Kinem Nowe Horyzonty, pod adresem: kino@kinonh.pl, w tytule wpisując słowo „fotele”.

 

Foto: mat. Kino Nowe Horyzonty