Już 20 i 21 kwietnia w Czasoprzestrzeni przy ul. Tramwajowej odbędą się dwa lubiane przez wrocławian wydarzenia. Będą to Targi Jedyne w Swoim Rodzaju, a także Lotny Festiwal Piwa. Ceramika, sztuka, naturalne kosmetyki, moda, biżuteria, to tylko niektóre z unikalnych wyrobów, które zagoszczą we Wrocławiu. Fani rękodzieła i oryginalnego designu będą mieli szansę spotkać wystawców, którzy zaprezentują to, co tworzą. Miłośnicy złotego trunku będą mogli natomiast liczyć na pełną aromatów podróż po świecie piwa, pyszną kuchnię, konkursy z nagrodami i fantastyczną atmosferę.

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju to szansa na spotkanie z rodzimym rękodziełem. Wielbiciele unikalnych wyrobów i niepowtarzalnych skarbów będą mieli szansę zanurzyć się w świecie pełnym sztuki, ceramiki, mody, literatury, biżuterii czy kosmetyków.

Wydarzenie promuje różnorodność i bogactwo kraftowych produktów, zwracając uwagę na różne dziedziny twórczości, począwszy od rękodzieła artystycznego, przez design, po nowoczesne dzieła sztuki. Dzięki temu swoje prace zaprezentować mogą wszyscy – zarówno doświadczeni producenci, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tworzeniem.

Na stoiskach wystawców pojawią się m.in.: biżuteria handmade, autorskie kolekcje ubrań, ręcznie zdobione naczynia, wyjątkowe akcesoria domowe, dekoracje rękodzielnicze, obrazy, rzeźby, grafiki, a także produkty naturalne – np. ręcznie robione mydła, kosmetyki organiczne czy zdrowe przekąski. Wszystko, co najlepsze dla ciała i ducha.

Oferta Targów Jedynych w Swoim Rodzaju pobudzi wszystkie zmysły, łącznie ze smakiem i węchem. Lotny Festiwal Piwa pozwoli poznać tajniki warzenia piwa i posmakować kraftowych trunków. O smakowe doznania zadba także strefa gastronomiczna, w której będzie można naładować baterie.

Co więcej, w sobotę (20 kwietnia) w ramach piwnego święta odbędzie Lotne Silent Disco, czyli impreza na słuchawkach, podczas której każdy uczestnik sam wybiera, do jakiej muzyki chce się bawić. Trzech DJ’ów zagra na żywo na trzech kanałach muzycznych: HOUSE, CLUB HITS – DJ Leesica, LATIN, R’N’B, REGGAETON – DJ Karla Panama, POP AND BEST OF 80’/90′ – DJ YB. Zabawa rozpocznie się o godzinie 22:00.

Strona targów: https://jwsr.pl/

Więcej informacji o targach: https://www.facebook.com/events/857059459761663

Więcej informacji o festiwalu: https://www.facebook.com/events/6804204403041077

Wstęp BEZPŁATNY.

Gdzie: Czasoprzestrzeń, ul. Tramwajowa 1-3
Kiedy: 20-21 kwietnia (sobota-niedziela)
Godziny otwarcia:

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju: Sobota i Niedziela 11:00-19:00

Lotny Festiwal Piwa: Sobota 11:00-22:00 (Silent Disco 22:00-2:00) | Niedziela 11:00-19:00

 

Foto: mat. Craft Event / Miejsca we Wrocławiu
Artykuł powstał w w ramach płatnej współpracy z Craft Event.