Najwyższy budynek mieszkalny w Polsce, 48 piętro, około 200m wysokości, a co w środku? Akcja niczym z duńskiej restauracji NOMA, gdzie szef kuchni znany jest z tego, że przenosi swoją restaurację w inne, wyjątkowe miejsce. Zespół Apartamenty Sky Tower wraz ze znaną i cenioną restauracją Szajnochy11 próbuje swoich sił w polskiej wersji takiego wydarzenia. Specjalnie na 2 dni w okresie walentynkowym restauracja zostanie przeniesiona na szczyt Sky Tower gdzie zaserwuje swoim gościom kolacje w chmurach stylem kuchni japońskiej.

Powierzchnia o wielkości 300m2 zostanie wypełniona romantycznymi ozdobami, muzyką w tle i najlepszym sushi w mieście, a dopełnieniem wieczoru jest nocleg w apartamencie na wysokich piętrach budynku. Atrakcją wchodzącą w skład pakietu jest również niespodzianka dla wybranek!

Cały apartament zostanie przystrojony w płatki róż i bardzo dużą ilość świeczek. Zdaniem wrocławskiej grupy Concierge Sky Tower – robi to oszałamiający efekt, a oni sami nigdy nie spotkali się z niezadowoleniem.
Wiemy również, że obok Sushimasterów zagoszczą barmani ze swoimi stanowiskami. Na miejscu będzie możliwość wyboru drinków i coctaili z szerokiego menu przygotowanego specjalnie pod tą okazję.

Szczegóły wydarzenia: TUTAJ

Organizatorzy uważają, że podobnego wydarzenia w Polsce – nie było i gwarantują niezapomniane chwile.
Wszelkich informacji udzielają Concierge oraz Recepcja w Sky Tower mieszcząca się na I piętrze galerii handlowej :
+48 783 939 930 , +48 512 210 478
concierge@apartamentyskytower.pl
recepcja@apartamentyskytower.pl

 

 

 

Artykuł sponsorowany