Ferie już za nami, a narciarze wciąż nienasyceni. Nie ma się co dziwić, skoro śniegu w tym roku jak na lekarstwo. Co robić? Jechać w Alpy? Czy czekać cały rok z nadzieją, że następny sezon będzie tym lepszym? Podpowiadamy. Rozwiązanie jest I to całkiem blisko. Może nawet Was zaskoczyć, bo w samym sercu miasta znajdziecie miejsce, o którym nie mieliście pojęcia.

Ski Arena Wrocław, gdzie na halowych stokach można jeździć cały rok!
Niepozorna hala, otwieramy drzwi, a za nimi spełnienia marzeń każdego narciarza I snowboardzisty. W Ski Arenie najpierw poczujecie zapach starych sosnowych desek, jak w prawdziwej górskiej chacie, a zaraz za rogiem zobaczycie wspaniałe góry. Tak wiemy, że to tylko plakat, ale za to obok stoją prawdziwe narty. I tu zaczyna się zabawa, bo obok jawi się prawdziwy stok. Niepozorne wzniesienie może okazać się nie lada wzywaniem nawet dla wprawionego narciarza. A to wszystko za sprawą technologii, którą stworzyli Holendrzy.

1/6

 

Stoki działają podobnie jak bieżnie, mają różne kąty nachylenia i prędkości. Całość obsługiwana jest przez instruktora, który razem z narciarzem jest na taśmie.
W hali przy ul.Krzemienieckiej 116 zainstalowane są dwa stoki. Na każdym z nich jednorazowo mogą przebywać max. 3 osoby. Co ważne stoki nadają się do jazdy zarówno dla początkujących narciarzy, jak i dla tych, którzy uprawiają sportową jazdę na krawędzi. Prędkość jazdy można w pełni dostosować do uczestnika od 1 do 50 km/h. Możemy wybrać sobie również kąt nachylenia bieżni.

 

Nauka jazdy na snowboardzie? Też jest możliwa! Ski Arena jest otwarta dla wszystkich fanów białego szaleństwa, niezależnie od pogody I pory roku. Właściciele stoków zadbali o każdy detal, nie zapominając o przyjemnościach dla podniebień narciarzy. Bo czym byłaby przejażdżka na nartach bez dobrej herbaty? I tak tuż obok stoku możemy rozgościć się przy góralskim stole, gdzie w barze czeka na nas pachnąca kawa, herbata korzenna oraz pyszne rogaliki i strudel wypiekany na miejscu.

Adres: Krzemieniecka 116. Wrocław

Strona www: http://www.ski-arena.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/skiarenawroclaw/

Instagram: https://www.instagram.com/skiarena.wroclaw/

 

Foto: Miejsca we Wrocławiu