LUNCH24 to firma zajmująca się dowozem jedzenia z restauracji pod wskazany przez klienta adres docelowy, która od dwóch lat z powodzeniem działa na wrocławskim rynku. Realizuje zamówienia na terenie całego miasta, dzięki własnej flocie aut i skuterów, która powiększa się wraz ze wzrostem firmy.

 Od września bieżącego roku udało się uruchomić usługę LUNCH24 w Krakowie. W niedalekiej przyszłości w planach jest start działalności w kolejnych polskich miastach.
Celem firmy jest dostarczanie klientom smacznych i dobrych jakościowo produktów w sprawny i zorganizowany sposób. W ofercie znajduje się szereg znanych i cenionych w mieście restauracji, z których posiłki łatwo i bezproblemowo zamówić można za pomocą strony www.lunch24.com. Staranny dobór lokali do współpracy, pozwala zaoferować klientom ciekawą i różnorodną kuchnię, tak aby każdy, bez względu na upodobania kulinarne i zasobność portfela znalazł coś dla siebie. 

 

 Na początku października bieżącego roku na stronie LUNCH24 pojawiła się bardzo atrakcyjna oferta lunchowa skierowana do firm i pracowników biurowych. Oferta zawiera trzy warianty smakowe: mięsny, wegetariański oraz klasyczny (z tradycyjną polską kuchnią), których ceny wahają się od 15zł do 30zł. W każdy poniedziałek publikowane jest na stronie lunchowe menu na cały nadchodzący tydzień. Do lunchowej rozpiski będą sukcesywnie dodawane nowe restauracje i kolejne opcje zamówień. Lunchowe menu znajduje się na górze www i po wejściu na stronę widoczne jest w pierwszej kolejności, dalej znajduje się standardowa oferta ze stałych menu kultowych wrocławskich restauracji.

 

 Za zamówienie można zapłacić na trzy sposoby. Pierwszy z nich to błyskawiczny przelew online. Kolejne to płatność przy odbiorze kartą lub gotówką w zależności od życzenia klienta. Jeśli posiadamy kod rabatowy, zaznaczamy w koszyku odpowiednie pole i wpisujemy kod. Jeśli chcesz skorzystać z usługi LUNCH24 użyj kodu: „MIEJSCAWEWROCŁAWIU”, dzięki czemu koszty dostawy wyniosą 0zł (kod na darmową dostawę działa na zamówienia do 5km i jest ważny do końca roku).

 

Bądźcie z nimi na bieżąco na facebook’u. Smacznego!

 

Foto: mat. Lunch24

Artykuł sponsorowany.